×
TOPZINE.cz

Projděte se po dílně s novými vynálezy Tonyho Starka alias Iron Mana!

poster_ironman-2Čerstvé video je kromě prohlídky vynálezcovy dílny také komentářem k tvorbě sequelu. Provázejí režisér Jon Favreau a hvězda Robert Downey.

Iron Man 2
Iron Man 2

Francouzský kanál CanalPlus navštívil kulisy toužebně očekávaného Iron Mana 2 a zpřístupnil pořízené video veřejnosti. Téměř osmiminutová stopáž je prohlídkou dílny Tonyho Starka alias Iron Mana společně s režisérem Jonem Favreauem, který popisuje některá vylepšení úžasné místnosti a také nové Tonyho vynálezy. Hovoř i o tom, proč je druhý díl jednodušší dostat do kin než díl první a novinkou je, že do filmu byli obsazeni mimo jiné Mickey Rourke a Scarlett Johansson.
Scénář náleží Justinu Therouxovi, opět uvidíme Gwyneth Paltrow v roli půvabné asistentky Pepper Potts. Don Cheadle nahradí Terrence Howarda na postu plukovníka Jamese “Rhodey” Rhodese. Připojí se také Samuel L. Jackson a Sam Rockwell.
Zápletka Iron Mana 2 je zatím ve hvězdách, kolují  však zvěsti o tom, že jedním z hlavních témat bude Tonyho problém s alkoholem. Na příchod do kin v USA se můžeme těšit do 7. května 2010.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..