Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Prodej hudebních nástrojů v Brně

Každý dřevěný hudební nástroj je naprostým unikátem. Náš tým pro vás vybírá jen ty nástroje, které sám vyhodnotí jako nejlepší. Každý hudební nástroj ze dřeva je totiž skutečným originálem. Můžete vybírat ze stejné značky i stejného modelu, každý nástroj však zní zcela odlišně. S výběrem toho nejvhodnějšího hudebního nástroje vám pomohou naši zkušení odborníci, a to přímo v naší kamenné prodejně v Brně. Jsme Hudební nástroje Brno, specialisté na strunné akustické hudební nástroje.

Pestrá nabídka strunných akustických nástrojů

Hledáte-li prodej hudebních nástrojů Brno a okolí, pak je vaše hledání u konce. Vše potřebné totiž najdete u nás. Veškeré služby od výběru vhodného hudebního nástroje, až po jeho vyzkoušení, jsou v našem obchodě samozřejmostí. Najdete u nás westernové i klasické kytary, pro virtuózy máme připravené housle, violoncella, či kontrabasy. Pro milovníky drobných strunných nástrojů máme na výběr několik druhů ukulele. Zahrajte si tak například baladu Over the Rainbow doma v pohodlí obýváku. V naší nabídce najdete také historické strunné nástroje viola de gamba, irské bouzouki, a mnoho dalšího.

Rádi opravíme váš hudební nástroj

Nesmutněte nad prasklou strunou. Servis hudebních nástrojů Brno je tím pravým pro opravu vašeho nástroje. Opět se specializujeme převážně na strunné akustické nástroje. Hlavním zaměřením jsou akustické i klasické kytary, housle, nebo ukulele. Kromě oprav vám nástroj také dokonale seřídíme. Nemusíte tak mít žádný strach z toho, že váš hudební nástroj nebude splňovat vaše nejpřísnější požadavky na vydávaný zvuk.

Navštivte nás v Brně

Náš obchod má více než 100letou tradici. Najdete u nás hudební značky jako AlvarezMrtinezSigma GuitarsDowinaCrafter, nebo Jan F. Veselý luthier. Neváhejte a přijďte si k nám pro radu, vybrat si nový hudební nástroj, nebo opravit ten stávající. Náš tým specialistů na strunné hudební nástroje se vám bude vždy ochotně věnovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prodej hudebních nástrojů v Brně