Menu
TOPZINE.cz
Z domova

Proč využít finanční poradenství?

Zdá se vám, že je nabídka finančních produktů na trhu nepřehledná, a že se v ní jen těžko orientujete? Využijte finanční poradenství. Díky této službě si totiž budete moci zvolit takové služby a produkty, které pro vás budou nejvhodnější. V zásadě je možné říci, že finanční poradenství je vhodné pro každého, kdo využívá nebo uvažuje o využívání:

  • úvěrů na bydlení,
  • investičních fondů,
  • běžných a spořicích účtů,
  • životního pojištění,
  • penzijního připojištění
  • stavebního spoření atd.

Výhody finančního poradenství

Na trhu s finančními produkty se neustále něco mění – ať už jsou to úrokové sazby úvěrů, úrokové sazby na spořicích účtech nebo podmínky stavebního spoření, vše je potřeba sledovat, protože jedině tak se budete moci správně rozhodovat, které produkty si vybrat a jak je nastavit. Samozřejmě se monitorování trhu můžete věnovat i vy sami, nicméně zabere vám to hodně času, pro který určitě najdete efektivnější využití.


finanční poradenství od modré pyramidy

Díky finančnímu poradenství získáte přehled o tom, co potřebujete a zda máte všechny finanční produkty správně nastavené. Profesionální finanční poradce vám na základě analýzy vaší situace a vašich finančních cílů poradí, jaké finanční produkty byste si měli sjednat a jak byste je měli nastavit tak, abyste byli vhodně ochránění pomocí pojištění a současně abyste co nejlépe investovali nebo spořili. Pokud si budete chtít vzít hypotéku nebo úvěr, finanční poradce vám pomůže najít pro vás nejvýhodnější variantu financování.

Vyplatí se využít finančního poradce?

Využít finančního poradenství od zkušeného poradce, který se v oblasti finančních produktů pravidelně vzdělává, se vyplatí každému. Nejenom že vám poradce ušetří čas a energii, kterou byste museli vynakládat na vyhledání a srovnávání finančních produktů a zjišťování jejich specifik, ale také má přehled o všech smlouvách, a včas vás upozorní, pokud dojde ke změnám a vaše smlouvy by bylo třeba upravit nebo aktualizovat. Kvalitní finanční poradce vám usnadní orientaci ve všem, co se týká financí.

Zvolte finanční poradenství od Modré pyramidy

Modrá pyramida nabízí profesionální finanční poradenství pro všechny, kdo mají zájem o analýzu osobních financí a o zpracování finančního plánu. Zásadní výhodou Modré pyramidy jsou rozsáhlé zkušenosti všech jejích pracovníků – tato finanční instituce na trhu totiž působí již více než 20 let. Díky tomu a díky silnému zázemí finanční skupiny Komerční banky dokáže všem klientům nabídnout rozsáhlé portfolio produktů.

V Modré pyramidě na vás čeká více než 1 000 poradců, kteří jsou připraveni vám pomoci. Podle vašich požadavků a možností vám bude sestaven finanční plán, který získáte zcela zdarma. Využijte toho a udělejte první krok k lepší finanční budoucnosti ještě dnes – navštivte webové stránky Modré pyramidy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Proč využít finanční poradenství?