Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Proč je svatba v zimě skvělý nápad?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

28. 11. 2021

Svatební sezóna zkrátka připadá na sluncem zalité jaro a léto. Proč ale neuspořádat veselku v zimě? Vždyť podle mnohých je to nejkrásnější období roku. Láká vás sněhová přikrývka, mrazivé obrazy na oknech a praskající plameny v krbu? Potvrdíme vám, proč je svatba v zimě skvělý nápad.

Nebudete se muset přizpůsobovat

Svatební fotograf, koordinátorka, vizážistka, ale ani matrikářka nebudou v zimním období tak časově vytížení jako během hlavní svatební sezóny. S větší pravděpodobností budou mít v daný termín volno, takže se nebudete muset přizpůsobovat jejich možnostem.

Hostům nebudete hatit plány

Jaro a léto – to je čas společenských akcí, koncertů a dovolených. Proto není divu, že svou svatbou pořádanou v teplých měsících narušíte plány nejednomu hostovi. Naopak v zimě mívá každý podstatně více času.

Ušetříte

Čím dál víc mladých párů trápí během svatebních příprav omezený rozpočet. Se svatbou v zimě se vyhnete kompromisům. Jelikož nejde o hlavní sezónu, nižší poptávka tlačí ceny k zemi. Ušetřit můžete nejen na dodavatelích, ale i na pronájmu svatebního místa nebo na DJ či kapele.

Nevšední výzdoba

Vymyslet jedinečnou výzdobu ve světě, který už všechno viděl, je oříšek. V zimních měsících se vám výběr rozšíří o netradiční dekorace inspirované zimní tematikou. Místo andělíčků a srdíček použijte na svatební oznámení sněhové vločky nebo sněhuláka a růži na stole vyměňte za voňavé jehličí.

Elegantní budou i odvážnější barevné odstíny jako stříbrná, zlatá, fialová, tmavě modrá nebo sytě rudá, které by na letní svatbě působily nepatřičně až kýčovitě.

Originální svatební fotografie

Správný svatební fotograf se vám bude snažit vykouzlit ty nejoriginálnější fotografie během každého ročního období. V zimě ale získá mnohem více možností. Rozkvetlou zahradu nahradí třpytivými vločkami a fotografii zachycující polibek ve sněhovém závoji vám bude každý závidět.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Proč je svatba v zimě skvělý nápad?