Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Přítel Paris Hilton byl napaden

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

29. 4. 2011

FOTO: Paris HiltonParis Hilton neustále čelí útokům nejen na svou osobu, ale s ohrožením musejí počítat již také její blízcí. Tentokrát se stal terčem Parisin partner, Cy Waits. Napaden byl šíleným mužem přímo před budovou soudu.

FOTO: Paris Hilton

Paris Hilton, zdroj: youtube.com

Paris Hilton byla se svým přítelem na cestě k soudu, kde měla svědčit proti Nathanovi Paradovi. Ten se loni v srpnu pokusil násilím dostat do jejího domu, ozbrojen dvěma noži.

Před soudní budovou ale již čekal muž, který se bezdůvodně vrhl na Cye. Útočník byl identifikován jako James Rainford. I tento muž byl už jednou u Paris na návštěvě. Loni se pokusil vniknout do jejího domu, za což byl také zatčen. Paris měla být navíc chráněna zákazem přiblížení k její osobě na dvě stě metrů. Poté, co se Rainford vrhl na Parisina přítele, ochranka ihned zakročila a muž byl okamžitě svržen na zem. K případu byla přivolána policie, které muž později vypověděl, že se pouze pokoušel získat autogram.

Paris se svěřovala Twitteru

Pro útočníka nebylo vůbec těžké zjistit, kde se Paris zrovna nachází. Americká celebrita o své cestě k soudu totiž napsala na Twitter. Členům této sociální sítě také svěřila, že je velmi nervózní z opětovného setkání s oním mužem. Ani po incidentu si tato prominentka nedala pokoj a opět své zděšení popsala na sociální síti, tentokrát však byla zpráva adresována jen její matce.

Celý incident byl pro všechny spíše šokující. Díky rychlému zásahu ochranky se nikomu nic nestalo. Cy a Paris byli událostí pouze otřeseni.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Přítel Paris Hilton byl napaden