Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Přírodní afrodiziaka rozpoutají u vás doma ohňostroj vášně

Redakce

Redakce

3. 6. 2011

 

 
Jiskřivý pohled do partnerových očí, dech i tep se zrychlí, až magnetické přitahování, první  letmé dotyky, přivinutí tělo na tělo, žhavé líbání, oblečení padá k zemi, vzdechy nedočkavosti. Čím umocnit vášeň?

Afrodiziaka vás rozpálí do několika minut, Zdroj: sxc.hu

Jsou druhy potravin, bylin a vůní, které nás dokážou vystřelit až do magických sexuálních výšin. Provokují naši touhu, zintenzivní požitek a odblokují zábrany. Zkuste podle malého návodu připravit romantickou večeři pro sebe a svého partnera.

Romantická večeře

Předkrm: U naší afrodiziakální večeře není předkrm jídlem, nýbrž souhrou vůní. Pokud vám byt provoní skořice, vanilka, jasmín či růže, věřte, že jste na správné cestě, jak se navnadit na žhavé milování.

Polévka: I když se to nezdá, sexuální touhu podněcuje některá kořenová zelenina. Proto si jako polévku naservírujte buď celerovou, česnekovou nebo cibulovou.

Hlavní jídlo: Nejlépe uděláte, pokud si připravíte ústřice, které jsou mezi afrodiziaky velice oblíbené a značně účinné. Pokud ovšem nemusíte mořské potvůrky, mohu vás uklidnit. Nejen ty můžeme naservírovat jako hlavní jídlo. Zkuste uvařit něco pálivého s použitím chilli papriček, nebo využijte chřest.

Dezert: U dezertů můžete značně popustit uzdu fantazii. Většina ovoce, které připomíná mužský či ženský pohlavní orgán, je totiž považováno za afrodiziakum. Tedy banány, jahody, avokádo, meruňky či broskve. Pokud je ještě zakápnete horkou čokoládou, medem či šlehačkou, účinek je zaručen. Nejlépe, pokud si dezert odnesete rovnou do postele, a myslím, že vymyslíte lepší způsob než ho jíst vidličkou z talíře.

Mezi afrodiziaky nesmí chybět ústřice

Celou večerní romantickou atmosférou by vás mělo provázet pravé vychlazené šampaňské, které budete usrkávat mezi jednotlivými chody.

Dlouhodobé problémy

Pokud máte dlouhodobé problémy se svou touhou (frigidita, poruchy erekce), pijte odvar z ženšenu, kotvičníku zemního, zázvoru nebo vyzkoušejte kořen Maca.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Přírodní afrodiziaka rozpoutají u vás doma ohňostroj vášně