×
TOPZINE.cz

Připravují se nové filmové verze Sněhurky! Johnny Depp a Charlize Theron proti Julii Roberts

herečky Julia Roberts a Charlize TheronK Vánocům neodmyslitelně patří klasická pohádka O Sněhurce. Pro mnohé diváky bude vždy nejlepší ta od Disneyho, ale jistě ne pro všechny. Připravují se další dvě varianty, ve kterých si zahrají Julia Roberts a Charlize Theron.

herečky Julia Roberts a Charlize Theron
Julia Roberts a Charlize Theron, Zdroj: distributor filmu

Tyto dvě herečky spolu naštěstí o roli nesoupeří. Nicméně soupeřit ve sledovanosti bude studio Universal a Relativity Media. Charlize Theron uvidíme společně s Johnnym Deppem ve filmu studia Universal Sněhurka a myslivec, a společnost Relativity Media velmi stojí o Julii Roberts pro svůj připravovaný film The Brother Grimm: Snow White.

Casting pro tyto filmy ještě není zcela hotov, ale pokud vše dobře dopadne, ve filmu Sněhurka a myslivec si po boku Charlize Theron a Johnnyho Deppa zahraje také Michael Fassbender, doufejme, že v roli myslivce.

Michaela Fassbendera známe například z Hanebných panchartů, kde ztvárnil vedlejší, avšak výraznou roli anglického gentlemana Archieho Hicoxe. Režie se ujme Rupert Sunders.

Pro hlavní roli Sněhurky se spekuluje o herečkách Kristen Stewart (Stmívání), nebo Saoirse Ronan (Pokání), takže celkové obsazení filmu Sněhurka a myslivec bude velmi zajímavé. Ale bohužel si musíme počkat až na rok 2012.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..