Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Prince se pustil do Maroon 5 kvůli předělávce svého hitu. Radši tvořte, vzkázal

Legendární americký zpěvák a multiinstrumentalista Prince Rogers Nelson se ostře pustil do zpěváka Adama Levina a jeho skupiny Maroon 5 za cover jeho hitu z roku 1986, Kiss. Trvá na tom, že jejich verze nepřináší světu pop music nic nového. Kontroverzní hvězda si vzala v rozhovoru na paškál i Madonnu.

Kapela Maroon 5 v čele se zpěvákem Adamem Levinem, známá hitem Moves Like Jagger, se rozhodla na své nové album Overexposed zařadit právě song Kiss. Prince s tím ale vyjádřil nesouhlas. „Nechápu, proč bychom měli poslouchat další cover písně někoho jiného. Umění je o vytváření nových věcí a ne zabývání se tím, co už bylo vytvořeno.“

Prince, hvězda hitu Purple Rain, se v interview pustil i do Madonny, se kterou v osmdesátých letech prožil románek. „Vždy se všechno točilo kolem ní. Vydělávala fůru peněz, přitom jsme oba vyprodávali koncerty a vydávali singly po celém světě.“ Umělec je znám pro své excesy a rozpory s nahrávacími společnostmi, které mnohokrát nařkl z omezování svobody.

Maroon 5 – Kiss

Prince, který před nedávnem vydal nový song Screw Driver, se rozhodl uspořádat konkurz na nového bubeníka pro svou kapelu  momentálně jamující po Minneapolis. Tím rozvířil novou vlnu dohadů, že s novým singlem a bubeníkem vyrazí opět na turné, i když zpěvák zatím žádný termín nepotvrdil.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prince se pustil do Maroon 5 kvůli předělávce svého hitu. Radši tvořte, vzkázal