Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Přinášíme deset nejčastějších důvodů, proč lidé nenávidí Justina Biebera

Standa Kafka

Standa Kafka

23. 1. 2013

Nekonečné omílání jména kanadského zpěváka Justina Biebera očividně leze na nervy mnoha lidem. Ne nadarmo se proto srocují na nejrůznějších fórech a sociálních sítích, kde se vášnivě zaobírají důvody, proč vůči němu cítit zášť.

FOTO: Justin Bieber

Justin Bieber Zdroj: Universal Music

1. Je bohatý

Odhadovaný majetek kanadské celebrity se pohybuje v řádech stovek milionů dolarů. Celkem slušné na někoho, kdo k dnešnímu dni vydal pouhá tři alba.

2. Je slavný

S bohatstvím jde sláva ruku v ruce. Proto dnes už na světě neexistuje prakticky nikdo, kdo by netušil, co je zpěvák zač. Znáte snad jiného teenagera, který má na kontě stamiliony?

3. Má spoustu krásných obdivovatelek, jelikož je cute a hot

Co na něm všechny ty fanynky vidí? Jeho patka sice byla svého času označována jako nejvlivnější a nejvíce sexy účes všech dob, přesto ale nad zpěvákovou atraktivitou zůstává rozum stát.

4. Chodí se Selenou Gomez

Nebo s ní už zase nechodí? Permanentní nejasnosti kolem vztahu hvězdného páru jsou často zapeklitější než leckterá zamotaná telenovela.

5. Vypadá na 15 let

Posledních pět let vypadá Justin Bieber pořád naprosto stejně. Jak jen to dělá? Snad elixír mladí, snad zdravý životní styl, nebo jen vynikající práce jeho vizážistů? Netušíme, ale závidíme.

6. Neumí zpívat

Vážně ho někdo poslouchá dobrovolně, nebo si všichni jeho CD kupují jen kvůli tomu, že se o něm tolik mluví? Valná většina zpěvákových songů je na jedno brdo – snad všechny totiž obsahují slova jako love, girl, či baby.

7. Nepíše si sám texty

I když, kdo z předních světových hvězd pop music to dneska dělá, že? Vždyť na to mezi tím vším vystupováním na červeném koberci, nahráváním reklam a jinými bohulibými činnostmi lze jen těžko najít čas.

8. Přirovnal se ke Kurtu Cobainovi své generace

Vážně, Justine? Taky se hodláš v sedmadvaceti zastřelit? To snad radši ne, do klubu Sedmadvacítek bys se svým mladistvým kukučem jen těžko zapadal.

9. Slouží jako výplň volné díry na trhu

Jako zástupkyně mladých ženských (respektive dívčích) zpěvaček se v roce 2007 vyloupla na scénu Miley Cyrus, takže hudební producenti museli rychle najít zástupce opačného pohlaví, zkrátka někoho, kdo by zaplnil prázdné místo na scéně. Tím někým se stal právě Justin Bieber. Budeme ho ale znát i za dalších pět let, nebo ho zastoupí nějaký jiný objev?

10. Zahrál si v Simpsonech

Áno, tak tohle mu opravdu závidíme. Zanedlouho se zpěvák objeví v jedné z epizod populární žluté rodinky, kde se údajně má představit na konkurzu v talentové soutěži, přičemž do dalších kol se následně pro nedostatek talentu nemá dostat. Tak alespoň tvůrci oblíbeného seriálu mají jasno, jak na tom ten Bieber doopravdy je.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Přinášíme deset nejčastějších důvodů, proč lidé nenávidí Justina Biebera