Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Přijďte si pro svou oblíbenou knihu na Knihovnický jarmark

FOTO: KnihovnaVyužijte volného času a vypůjčte si v knihovnách díla autorů, kteří vystoupí na nadcházejících literárních akcích. Pokud patříte mezi vášnivé knihomoly a do Moravského Krumlova nemáte daleko, můžete využít Knihovnického jarmarku a pořídit si vlastní knihy nebo časopisy za kačku.

FOTO: Knihovna

Ilustrační foto, Zdroj: sxc.hu, Datum: 13.11.2006

Začneme trochu netradiční pozvánkou na Knihovnický jarmark, který se koná 6. května v zámeckém parku v rámci v rámci akce Majáles – Slavnosti jara. Prodej vyřazených knih z oddělení pro dospělé čtenáře, z oddělení pro děti a mládež a prodej opotřebovaných časopisů pořádá Městská knihovna Moravský Krumlov.

Večery plné poezie a hudby

Zlínské knihkupectví a kavárna LOFT 577 (tř. Tomáše Bati 190, Zlín) vás zve na komponovaný hudebně literární večer, který si rozhodně nenechte ujít 9. května od 18 hodin. Své básně zde představí nositelka Ceny Jiřího Ortena Marie Šťastná a básníci Aleš Kauer, Jiří Pejla a Jan Vilímek. Čtení poezie doprovodí hrou na klavír Ladislav Moravetz a večerem vás provede Marek Turňa.

Poslední pozvánkou se vás pokusíme nalákat na podobnou akci, tentokrát však do Vyškova. Literární čaj o páté si můžete vychutnat 10. května od 17 hodin v sále KKD Vyškov (Nádražní 4). Hosty budou tentokrát spisovatelé Zuzana Maléřová a Josef Pepson Snětivý, kteří představí své knižní novinky Šťastná hodina a Ženy s krátkými nehty. O hudební doprovod se postará taktéž Josef Pepson Snětivý.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Přijďte si pro svou oblíbenou knihu na Knihovnický jarmark