Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Nenechte se odradit špatným počasím a vyražte za sportem. Třeba do Prahy Letňan

Redakce

Redakce

17. 11. 2010

Foto: Aquacentrum LetňanyTeplé letní dny sice dávno minuly, ovšem sportovní nadšenci nemusí věšet hlavu. V Praze Letňanech se vyřádí děti i dospělí, a to i navzdory chladnému počasí.

Foto: Aquacentrum Letňany

Aquacentrum Letňany, Zdroj: letnanylagoon.cz

Nabídka sportů je celkem široká, stačí se jen rozhodnout dle momentální chuti. Plavání? Aquacentrum Letňany Lagoon disponuje bazénem, skákacími můstky, vířivkou či tobogánem. Každé úterý a čtvrtek navíc probíhají hodiny aquaerobicu, a to vždy od sedmi do osmi hodin večer. Součástí centra je i fitness-posilovna s rozlohou 200 m2, zahrnuje 15 různých stanovišť a je také možné domluvit si individuální tréninkový program. Náročné posilování můžete zakončit relaxováním ve whirpoolu či finské sauně.

V bezprostřední blízkosti plaveckého areálu se nachází zimní stadion Ice Arena disponující dvěma hokejovými halami, kde pravidelně probíhá veřejné bruslení. Otevřeno je ve všední dny dopoledne a o víkendech, ale záleží také na konkrétním týdnu.

Foto: Ice Arena Letňany

Ice Arena Letňany, Zdroj: icearena.cz

Pokud dáváte přednost in-line bruslím, vyražte (ještě než zima doopravdy začne) do nově vybudovaného parku s přibližně kilometrovou dráhou vhodnou jak pro bruslení, tak pro cyklistiku či jen obyčejnou procházku. Dráha je určena zejména pro ty, kteří si na bruslích nejsou úplně jistí. Park naleznete podél silnice směřující na Kbely, přímo naproti autobusové zastávky Toužimská. Pokud jedete autem, určitě rádi uvítáte  u parku malé parkoviště disponující zhruba deseti parkovacími místy.

V podzimním období si také můžete zahrát tenis či badminton, a to v kryté hale sportcentra Avion, které se nachází vedle zimního stadionu. Pro malé sportovce od předškolního věku po mládež jsou vyhrazeny speciální hodiny tenisu se zvláštním výukovým programem.

Takže nechte zimu, ať venku řádí. Možností, jak protáhnout tělo, je i tak dost, stačí si jen najít čas a chuť.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nenechte se odradit špatným počasím a vyražte za sportem. Třeba do Prahy Letňan