Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Premiéry: Whisky s vodkou, Michael Jackson’s This Is It, Láska na druhý pohled, Halloween II

Iva Ondrůšová

Iva Ondrůšová

26. 10. 2009

Jedna z největších filmových událostí, která potrvá jenom dva týdny a kterou očekává s velkým napětím celý svět, je konečně tady. Do kin zavítá snímek Michael Jackson`s THIS IS IT. Dále je připraven film Whisky s vodkou a romantický snímek Láska na druhý pohled, kde se v hlavních rolích objeví Aaron Eckhart a Jennifer Aniston.

Whisky s vodkou (Whisky mit Wodka, Německo, 2009)

Zdroj: cinemart.cz

Zdroj: cinemart.cz

Otta je sice vynikající herec a miláček publika, ale jeho třicetiletá profesionální kariéra se může ocitnou rázem v troskách. A za to všechno může nezkušený režisér, který si neví rady s problémovým Ottou, který se hned první natáčecí den opije a jako jeho náhradníka povolá místního herce. A ten jak se ukáže, je zatraceně dobrý.

Žánr: Komedie / Drama

Režie: Andreas Dresen
Scénář:
Wolfgang Kohlhaase

Kamera: Andreas Höfer

Hudba: Andreas Höfer, Anja Bause

Hrají: Henry Hübchen, Corinna Harfouch, Sylvester Groth, Tilo Prückner, Peter Kurth

Délka filmu: 108 min.

Láska na druhý pohled (Love Happens, USA / Kanada, 2009)

Zdroj: hce.cz

Zdroj: hce.cz

Ryan je populárním spisovatelem knih o tom, jak se vypořádat se ztrátou a dopřát životu nový smysl. Sám žije v domnění, že se se vším ve svém minulém životě vyrovnal. O tom, že se mýlí, se brzy přesvědčí na vlastní kůži, neboť se mu do života připlete žena, která mu není lhostejná.

Žánr: Drama / Romantický

Režie: Brandon Camp

Scénář: Mike Thompson a Brandon Camp

Kamera: Eric Alan Edwards

Hudba: Charlie Clouser

Hrají: Aaron Eckhart, Jennifer Aniston, Dan Fogler, Martin Sheen, Judy Greer, Joe Anderson, Gina Holden, John Carroll Lynch, Randall Newsome,  Panou, Alessandro Juliani

Délka filmu: 109 min.

Michael Jackson’s This Is It (This Is It, Nizozemsko, USA, 2009)

Zdroj: thisisit-film.cz

Zdroj: thisisit-film.cz

Dokument nabízí filmovým divákům jedinečnou možnost shlédnout, jak tento umělec vymýšlel, vytvářel a tvrdě trénoval předem vyprodanou sérii koncertů, která se měla konat toto léto v londýnské O2 Aréně. Tento hudební snímek vznikl na základě více než stovky hodin filmového materiálu, který byl pořízen během zkoušek, a představuje Jacksonovy nejlepší a nejslavnější skladby. Divákům filmu se naskytne nevšední příležitost pohlédnout do Jacksonova soukromí a seznámit se s tímto mužem tak, jak nám dosud on sám nikdy nedovolil.

Žánr: Dokumentární / Hudební

Režie: Kenny Ortega
Hrají:
Michael Jackson ad.

Délka filmu: 112 min.

Halloween II (Halloween II, USA, 2009)

Zdroj:palacepictures.net

Zdroj:palacepictures.net

Zlo má nový osud. Michael Myers se vrací v děsuplném pokračování remaku klasického hororu domů do ospalého Haddonfieldu v Illinois, aby se postaral o jisté neuzavřené rodinné záležitosti. Myers, který za sebou zanechává stopu hrůzy, jakou dokáže zprostředkovat jen mistr hororu, jakým Zombie je, se nezastaví před ničím, dokud se mu nepodaří dokončit záležitosti, související s jeho pochmurnou minulostí. Město má ale nové hrdiny – pokud se jim podaří přežít dost dlouho na to, aby zastavili nezastavitelného.

Žánr: Horor / Thriller

Režie: Rob Zombie
Scénář:
Rob Zombie

Kamera: Brandon Trost

Hudba: Tyler Bates

Hrají: Anna Sheri Moon Zombie, Chase Wright Vanek, Scout Taylor-Compton, Brad Dourif, Malcolm McDowell, Tyler  Mane, Octavia Spencer, Danielle Harris, Richard Riehle ad.

Délka filmu: 101 min.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Premiéry: Whisky s vodkou, Michael Jackson’s This Is It, Láska na druhý pohled, Halloween II