Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Premiéry: Fotři jsou lotři a Profesionální manželka

Eliška Nová

Eliška Nová

23. 12. 2010

Před Vánoci nás toho moc nečeká. A do Nového roku vlastně taky ne. Ve čtvrtek přiletí do kin premiéry jen dvě. Týden potom se dočkáme jediné. Ale o tom až příště.

Fotři jsou lotři (USA, 2010)

Fotři jsou lotři. Zdroj: Bontonfilm

Zatímco Nova chystá na neděli komedii Fotr je Lotr, ve čtvrtek přivítají kina snímek Fotři jsou lotři. Jestli se tedy do kina rozhodnete zajít později než v neděli, v mezičase si můžete ještě pustit dvojku Jeho fotr, to je lotr! Ta byla v kinech uvedena v roce 2004. Od té doby se stihl Greg Jebal (v originále Focker) sám stát otcem. A co víc, chce se stát také neformální hlavou rodiny. Což se samozřejmě nelíbí jeho tchánovi, kterého nehraje nikdo jiný než Robert De Niro.

Žánr: Komedie

Režie: Paul Weitz

Scénář: John Hamburg

Hudba: Stephen Trask

Hrají: Ben Stiller, Teri Polo, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Barbra Streissand, Owen Wilson, Jessica Alba, Harvey Keitel, Laura Dern

Délka filmu: 103 min

Profesionální manželka (Francie, 2010)

Profesionální manželka. Zdroj: HCE

Zaměstnání Suzanne Pujole je především oddaná manželka. Její manžel Robert je zase přísný. Jak k dělníkům, kteří dělají v jeho podniku na výrobu deštníků, tak k Suzanne i jejich dětem. Jenže po stávce je Robert ze své pozice sesazen, a je to právě jeho žena, kdo se ocitá v čele továrny. A vede si dobře.

Žánr: Komedie

Režie: Francois Ozon

Scénář: Pierre Barillet, Jean Pierre Grédy

Hrají: Catherine Deneuve, Fabrice Luchini, Gérard Depardieu, Jérémie Renier, Judith Godrèche, Karin Viard, Elodie Frégé, Gautier About, Jean-Baptiste Shelmerdine, Sergi López, Noam Charlier, Martin De Myttenaere, Yannick Schmitz, Christine Desodt, Jean-Louis Leclercq, Alexandre Chaidron, Muriel Hobé

Délka filmu: 103 min

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Premiéry: Fotři jsou lotři a Profesionální manželka