Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Premiéry nového Bourna, Temné věže nebo Larryho Crownea. Už víme konečná data!

Redakce

Redakce

6. 11. 2010

Universal Pictures, jedno ze šesti největších filmových studií ve Spojených státech, oznámilo, jaké filmy nás čekají v příštích třech letech na plátnech kin.

Universal Pictures, Zdroj: distributor filmů

Hned v létě v roce 2011 se můžeme těšit na komedii Larry Crowne, kde se hlavní role ujal Tom Hanks. Hraje hrdinu ve středním věku, který kvůli ekonomické krizi přišel o svoji dlouholetou práci. Nyní ale zjišťuje, že se svým vzděláním nemá moc na výběr pracovních pozic, a proto se vrací do školních lavic. Vedle Toma Hankse uvidíme i Julii Roberts, Jona Seda nebo Bryana Cranstona.

Začátkem roku 2012 se objeví na plátnech kin herci Denzel Washington a Ryan Reynolds ve filmu Safe House. A hned měsíc na to, 16. března, následuje film Contraband, kde v hlavních rolích zazáří herečka Kate BeckinsaleMarkem Wahlbergem. V roce 2012 nás čeká ještě snímek, který režíruje Tony Gilroy, The Bourne Legacy.

Sněhurka a Johnny Depp?

Koncem roku se pak dočkáme i thrillerů, a to například filmu Ouija, který produkuje Michael Bay, a nebo 47 Ronin, kde v je hlavní roli Keanu Reeves. Pár dní před Vánocemi, 21. prosince, se pak objeví snímek Snow White and the Huntsman s Johnnym Deppem.  A 17. května 2013 nás čeká The Dark Tower, který vznikne podle románu Stephena Kinga. Je toho hodně, ale aspoň už víme, na jaké lístky do kina máme začít šetřit…

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Premiéry nového Bourna, Temné věže nebo Larryho Crownea. Už víme konečná data!