Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Premiéry: A-Team, Bez soucitu, Toy Story 3: Příběh hraček a Záložní plán

Iva Ondrůšová

Iva Ondrůšová

14. 6. 2010

Do kouzelného světa hraček se vydáme skrz snímek Toy Story 3: Příběh hraček, v němž opět nebudou chybět dnes už známí hrdinové v čele s rakeťákem Buzzem a kovbojem Woodym. Jonathan Rhys Meyers touží po skutečném adrenalinu, to však ještě netuší, že s Johnem Travoltou si jej užije až přespříliš ve filmu Bez soucitu.

A-Team (The A-Team, USA, 2010)

A-Team Zdroj: bontonfilm

Byli jedni z nejlepších členů elitní armádní jednotky, kteří byli nasazováni na ty nejtěžší mise. To se však mění v okamžiku, kdy je tato jednotka vyslána do akce, která má jediný účel, a to dostat je do vězení za zločin, který nespáchali. Přesto to nevzdávají a zkouší se dostat na svobodu, které se však nemohou nadechnout z plných plic. Stávají se totiž z nich psanci, kteří se alespoň snaží pomoci lidem, kteří si jinou pomoc dovolit nemohou.

Žánr: Akční / Dobrodružný / Komedie

Režie: Joe Carnahan

Scénář: Brian Bloom, Michael Brandt

Kamera: Mauro Fiore

Hudba: Alan Silvestri

Hrají: Bradley Cooper, Liam Neeson, Sharlto Copley, Quinton ‚Rampage‘ Jackson, Jessica Biel, Patrick Wilson, Omari Hardwick, Brian Bloom, Dwight Schultz ad.

Délka filmu: 119 min.

Bez soucitu (From Paris With Love, Francie, 2010)

Bez soucitu Zdroj: bioscop

James má vše po čem by mohl kdokoliv jiný snít, přesto mu v životě schází jedna jediná věc, a to dostat se do pořádné akce. To však ještě netuší, že jeho přání se brzy splní ve chvíli, kdy je přidělen k americkému agentovi FBI Charliemu Waxovi. Jenže jeho prvotní nadšení se brzy vytratí, neboť jak postupně zjišťuje, Wax si libuje v násilí, zastrašování a pro ránu nejde daleko.

Žánr: Akční / Komedie

Režie: Pierre Morel

Scénář: Adi Hasak, Luc Besson

Kamera: Michel Abramowicz

Hudba: David Buckley

Hrají: Jonathan Rhys Meyers, John Travolta, Kasia Smutniak, Amber Rose Revah, Melissa Mars, Farid Elouardi, Chems Dahmani, Richard Durden

Délka filmu: 93 min.

Toy Story 3: Příběh hraček (Toy Story 3, USA, 2010)

Toy Story 3: Příběh hraček Zdroj: falcon

Z chlapce Andyho se pomalu stává dospělý muž, který se chystá na univerzitu a je tudíž jasné, že hračky už mají pro chlapce pramalý význam. Buzze, Woodyho a zbytek hraček tak čeká nejistá budoucnost v novém prostředí, přesněji řečeno ve školce plné rozjívených dětí a batolat, které se nemohou dočkat, až dostanou tyhle nové hračky do svých rukou.

Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Režie: Lee Unkrich

Scénář: Michael Arndt

Hudba: Randy Newman

Hrají: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Michael Keaton, Ned Beatty, Wallace Shawn, Don Rickles, Whoopi Goldberg, Jeff Garlin, R. Lee Ermey, Laurie Metcalf ad.

Délka filmu: 103 min.

Záložní plán (The Back-Up Plan, USA, 2010)

Záložní plán Zdroj: falcon

Zoe, která stále nemůže nalézt muže svých snů s nímž by založila rodinu, se rozhodne déle nečekat a stát se matkou na vlastní pěst. Podstoupí proto umělé oplodnění. Jenže to by nesměla v ten samý den potkat Stana, který vůbec nemá ponětí, co má Zoe v plánu.

Žánr: Romantický / Komedie

Režie: Alan Poul

Scénář: Kate Angelo

Kamera: Xavier Pérez Grobet, A.S.C.

Hudba: Stephen Trask

Hrají: Jennifer Lopez, Alex O’Loughlin, Eric Christian Olsen, Michaela Watkins, Anthony Anderson, Melissa McCarthy, Tom Bosley, Noureen DeWulf ad.

Délka filmu: 106 min.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Premiéry: A-Team, Bez soucitu, Toy Story 3: Příběh hraček a Záložní plán