Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Premiéra Transformers 3 se blíží. Podívejte se na nové fotky z The Dark of the Moon!

Nové fotky z filmu nám opět více přiblížují atmosféru a situaci v novém snímku o Autobotech a Decepticonech. Třetí díl se blíží, zatím se můžeme pokochat obrázky, které vypadají akčně, a doufejme, že takový bude i celý film.

Shia LaBeouf jako Sam Witwicki opět utíká zachránit planetu. Zdroj: distributor filmu

Producent filmu Transformers 3: The Dark od the Moon zveřejnil na internetu nové snímky, na kterých můžeme vidět především hlavního hrdinu Sama Witwickiho v podání Shii LaBeoufa. Tentokrát jsme bohužel byli ošizeni o ty nejdůležitější aktéry celého filmu, díky kterým dostal název Transformers – měnící se auta, náklaďáky, letadla a další stroje v živé podobě, neboli hodné Autoboty a zlé Decepticony.

Tyto dva klany robotů se ve třetím pokračování střetnou na Měsíci a jediným zachráncem světa nebude nikdo jiný než právě Sam a jeho kamarád Bumblebee v podobě sportovního auta.

Samova nová nápadnice?

V podobě děsivého náklaďáku uvidíme i již známého Megatrona a nového darebáka Shockwavea.

Další novinky o filmu najdete v našem starším článku ZDE.

V hlavních rolích uvidíme Shiu LaBeoufa, Rosie Huntington, Joshe Duhamela a Tyrese Gibsona. Nově potvrzenými posilami jsou i Patrick Dempsey a John Malkovich.

Ani ve třetím pokračování slavných Transformerů nepřijdeme o pořádné výbuchy a akční scény

Michael Bay se do třetice vrací k režii, snímek má americkou premiéru 1. července. Ve vybraných kinosálech ho bude možné zhlédnout ve 3D.

Transformers: The Dark of the Moon

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
USA, 2011

Režie: Michael Bay
Hrají: Shia LaBeouf, Hugo Weaving, Tyrese Gibson, Frances McDormand, John Malkovich, Ken Jeong, Alan Tudyk, John Turturro, Peter Cullen, Kevin Dunn, Patrick Dempsey, Rosie Huntington-Whiteley, Josh Duhamel, Keiko Agena, Frank Welker, Tom Kenny, Karyn Parsons, Glenn Morshower, Robert Foxworth, Charles Adler, Kym Whitley, Mark Ryan, Jess Harnell, Darren O’Hare, David St. James, Andrew Daly, Jesse Heiman

Premiéra: 30. června 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Premiéra Transformers 3 se blíží. Podívejte se na nové fotky z The Dark of the Moon!