Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Představujeme dřevěné obaly na iPhone a iPod

FOTO: Dřevěné obaly od VersChcete jít s módou a zároveň se něčím lišit? Máte rádi luxus a ještě ke všemu žijete hudbou? Tak tento článek je přímo určen vám! Ale i ostatním, kteří se zajímají o netradiční novinky. Značka Vers představuje dřevěná sluchátka a pouzdra na iPhon, iPod a iPad. A my je představujeme vám.

FOTO: Dřevěné obaly od Vers

Dřevěné obaly od Vers, Zdroj: versaudio.com

Značka Vers přišla na trh s netradičním využitím dřeva – aplikuje jej na sluchátka, mobilní produkty a sound systémy. Tyto produkty nijak nezatěžují životní prostředí, pro firmu VersAudio je to hlavním posláním, a dokonce získaly ekologickou známku.

Velmi oblíbená pouzdra na iPhony, iPody a iPady jsou vyrobeny z tvrdého dřeva třešně, ořechu a bambusu. Odolají lehčímu poškrábání a slunečnímu záření. Váha pouzder se pohybuje okolo 40 gramů (iPod Nano, iPhone), obaly pro nové iPady jsou vzhedem k jejich velikosti o něco větší – 295 g.

FOTO: Dřevené obaly na iPhone od Vers

Obaly na iPhone ze dřeva třešeň (vlevo) a bambusu (vpravo)

Nejnovějším přírůstkem jsou sluchátka s označením E1. Mají funkci okamžitého ztlumení, play a pause, a zabudovaný mikrofon. Ušní čepičky se prodávají ve třech základních velikostech a vybrat si můžete i jaké chcete provedení dřeva.

Mají výhodu v tom, že je lze použít i na jiná zařízení, která podporují sluchátkové jacky v tloušťce 3,5 mm. Když žijete hudbou, tak u těchto sluchátek oceníte nejen luxusní zpracování, ale především kvalitní zvuk. A vše dohromady tvoří výborný módní doplněk.

FOTO: Dřevěná sluchátka od Vers

Dřevěná sluchátka ze dřeva (zleva): ořech, třešeň, bambus

Dále tato značka nabízí třicetiwattový sound systém pro iPody a iPhony a také rádio a alarm příslušenství pro tato mobilní zařízení. Dle výrobců je každý kousek unikátní, kvalitní a s dlouhodobou životností. A jeho výroba trvá jeden týden.

A jedna zajímavost na konec – firma VersAudio svou spotřebu dřeva na tyto výrobky vynahrazuje tím, že podporuje novou výsadbu dřevin a prosazuje recyklaci.

FOTO: Sound system, Radio/alarm pro iPod a iPhone od Vers

Sound system (vlevo) - třešeň, bambus; Radio/alarm (vpravo) třešeň, tmavý ořech

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Představujeme dřevěné obaly na iPhone a iPod