Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Predátoři Roberta Rodrigueze: Nečekejte propadák

Markéta Davidová

Markéta Davidová

18. 6. 2010

!SPECIÁL!Ano, věříme, že tentokrát se bude jednat o kvalitní film. A to hlavně z důvodu, že produkce se ujal Robert Rodriguez a na něj je vždy spolehnutí. Přesvědčit se můžeme už letos v červenci.

Predátoři, Zdroj: slashfilm.com

Naposledy jsme se s predátory setkali v roce 2004 ve verzi Vetřelec vs. Predátor. Bohužel tento film neměl úspěch u filmových recenzentů a hlavně u fanoušků původního filmu. Robert Rodriguez přišel s nápadem natočit Predátory znovu. Původně chtěl film i režírovat, ale nakonec se ujal pouze produkce. Režii přenechal maďarskému režisérovi Nimródovi Antalovi (Revizoři).

Topzine.cz pro vás připravil Speciál k filmu Predátoři, v němž vám představíme nový film, který přijde do kin 8. 7. 2010, podíváme se na herecké obsazení a tvůrce snímku a budeme vás zpravovat o všem, co se kolem něj šustne.

Tohle není spoiler

Skupina osmi lidí je unesena na planetu predátorů, aby se zde stala součástí lovu pro zábavu. V džungli se postupně ocitají ti nejbrutálnější zabijáci: Hlavní hrdina Royce (Adrien Brody), Cuchillo (Danny Trejo) – člen mexického drogového kartelu, bývalý ruský voják Nikolai (Oleg Taktarov), holohlavý násilník Stans (Walton Gugging) s vytetovaným škorpiónem na krku,  člen africké vražedné jednotky ze Sierra Leone Noland (Laurence Fishburne) a Isabele (Alice Braga), profesionální odstřelovačka s teleskopickou zbraní.

Jsme celkem zvyklí vídat na plátně Laurence Fishburna a Dannyho Treja se samopalem v ruce. Velké překvapení to bude v případě pianisty Adriena Brodyho, který se v podobné roli objevil naposledy v Tenké červení linii, což je ale přes dvacet let zpátky.

Původně se měl ve filmu objevit i Arnold Schwarzenegger, ale nakonec z toho sešlo kvůli jeho guvernérským povinnostem. Každopádně my se za měsíc můžeme přesvědčit, jestli Predátoři dokáží být úspěšní i bez Arnolda.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Predátoři Roberta Rodrigueze: Nečekejte propadák