Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Predátoři Roberta Rodrigueze: Danny Trejo zazáří ve své typické roli

Danny Trejo!SPECIÁL!Máme se na co těšit! V červenci roku 2010 půjde do českých kin nový film z produkce Roberta Rodrigueze: Predátoři (Predators). V hlavní roli se představí Danny Trejo, Adrien Brody a Laurence Fishburne. Režie se ujal maďarský režisér Nimród Antal.

Danny Trejo

Danny Trejo

Skupina osmi lidí je unesena na planetu predátorů, aby se stala součástí lovu pro zábavu. Mezi nimi je Cuchillo (Danny Trejo), který byl před únosem jedním z členů mexického drogového kartelu.

Topzine.cz pro vás připravil Speciál k filmu Predátoři, v němž vám představíme nový film, který přijde do kin 8. 7. 2010, podíváme se na herecké obsazení a tvůrce snímku a budeme vám zpravovat o všem, co se kolem něj šustne.

Celá posádka: Cucillo, bývalý ruský voják Nikolai, holohlavý násilník s vytetovaným škorpiónem na krku Stans a ostatní brzo zjistí, že celé skupině velí hlavní predátor s velmi zvláštními schopnostmi. Je to peklo, ale všichni věří, že i tam se dá nějakým způsobem přežít…

Predators

Predátoři Zdroj: aceshowbiz.com

Trejo a jeho synovec Rodriguez

Herec Danny Trejo se prosadil hlavně ve filmech svého synovce Roberta Rodrigueze: Desperado a Od soumraku do úsvitu. Nezapomenutelnou roli vytvořil ve filmu Con air. Hraje většinou vedlejší záporné role těch největších drsňáků.

Kladných rolí je velká menšina, ale překvapivě i takové v jeho kinematografii můžeme nalézt: Věznice, Spy kids a epizodní role v Zoufalých manželkách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Predátoři Roberta Rodrigueze: Danny Trejo zazáří ve své typické roli