×
TOPZINE.cz

Prázdninový horoskop: Jak tráví léto jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Foto: Moře

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a ve vzduchu už je cítit podzim. Určitě by to chtělo ještě honem stihnout nějakou tu dovolenou, prázdninovou akci či festival nebo se, dovolí-li počasí, zajít někam vykoupat. Jak tráví léto jednotlivá znamení zvěrokruhu se dozvíte v následujícím článku.

Beran 21.3.-20.4.

Berana o prázdninách nenajdete sedět u televize nebo u počítače. Potřebuje pohyb, riziko, vzrušení, zábavu, nebezpečí. Pravděpodobně bude ve svém volném čase sjíždět řeky, skákat bungee jumping, chodit po horách, jezdit na kole nebo navštěvovat noční kluby a pařit až do rána. Pokud se vypraví někam na cesty, tak nejspíše jen s batohem na zádech vstříc dobrodružství.

Býk 21.4.-21.5.

Býk upřednostňuje poněkud poklidnější zábavu. Ve svém volném čase bude obhospodařovat svoji zahrádku, zvelebovat domeček, lenošit u bazénu nebo televize, navštěvovat výborné restaurace, grilovat, pořádat garden party s přáteli nebo se vypraví na dovolenou k moři, nejlépe s letecky a s plnou penzí.

Blíženci 22.5.-21.6.

Blížence najdete vždy ve společnosti přátel. Je to tvor společenský a otevřený, má rád akce, na kterých se setkává velké množství lidí. Nepohrdne společnou dovolenou s pár známými, večerním posezením u vínka či hrami jakéhokoli druhu. Blíženci si totiž velmi rádi hrají.

Rak 22.6.-22.7.

Rak si dovolenou bez moře dokáže těžko představit. Západy slunce na pláži, procházky po pobřeží s milovanou osobou, plavby lodí, návštěvy muzeí, hradů a zámků nebo četba v soukromí, to je jeho styl.

Lev 23.7.-23.8.

Lev má rád společnost, dobré víno, večírky na úrovni, nepohrdne luxusní dovolenou u moře, kde bude o něj dokonale postaráno. Lev je tvor líný, který se nechá rád rozmazlovat. Honit po památkách se rozhodně nebude.

Panna 24.8.-23.9.

Panna bude i své volné dny nejspíše trávit prací nebo jakoukoli praktickou tvůrčí činností. Nejspíše se bude věnovat svým koníčkům, mezi něž může patřit i sběratelství všeho druhu, ráda pracuje na zahrádce nebo si v dobré společnosti zahraje šachy či přečte odbornou knihu.

Váhy 24.9.-23.10.

Váhy milují kulturu. Svůj volný čas tráví v lepších podnicích, divadle, kině nebo na výstavě. Když dovolená, tak se vším všudy.

Štír 24.10.-22.11.

Štíři nemají rádi velké horko, sami jsou horkokrevní a potřebují se ochlazovat, nejlépe v přírodě nebo u vody. Dokážou být sami, hloubat a relaxovat nebo se oddávat smyslným hrátkám.

Střelec 23.11.-21.12.

Střelci jsou sportovci, mají rádi hory. Svůj volný čas mohou trávit v přírodě, mohou se věnovat plavání, turistice, cyklistice, jízdě na koních, lukostřelbě nebo třeba historickému šermu. Jsou velmi aktivní a činorodí, rozhodně nebudou o prázdninách zahálet.

Kozoroh 22.12.-20.1.

Kozorozi mají velmi světlou pokožku, která se snadno spálí. Neradi se vystavují přímému slunci. Na pláži je zrovna nenajdete. Raději chodí po horách. Pravděpodobně budou i v létě pracovat. Kozoroh je ctižádostivý workholik, neumí moc odpočívat.

Vodnář 21.1.-19.2.

Vodnář stejně jako beran nepohrdne adrenalinovou zábavou, pokud nebude zrovna skákat s padákem nebo surfovat, najdete ho na kvalitním festivalu nebo s partou přátel někde venku.

Ryby 20.2.-20.3.

Rybám by rozhodně nevadilo deštivé léto, raději než slunce mají vlhké ovzduší u jezera, rybníku či řeky. Mají rádi přírodu, zahrady, romantiku. Dovolená u vody je pro ně to pravé.

 Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..