Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Pravý důvod proč si nemůžete najít prince: Popelka vám lhala

Redakce

Redakce

19. 8. 2010

FOTO: Střevíčky Manolo Blahnik!DOPORUČUJEME! Letošní ubrečené léto si můžete zpříjemnit knihou Brendy Della Casa, která zpovídala asi tisícovku mužů, aby zjistila, co se jim na ženách líbí (a co naopak ne), a následně z toho zpracovala humornou knihu, v níž odlehčenou formou radí ženám, jak se mají vyznat sami v sobě. Skoro se zdá, že leitmotivem knihy je dokázat, že žádný princ na bílém koni nepřijede! Knihu vydalo nakladatelství Ikar a Topzine.cz vám z ní přináší ukázku.

FOTO: Střevíčky Manolo Blahnik

Střevíčky od Blahnika - v čem vlastně chodila Popelka?!, zdroj: ioffer.com

Dokonalost je snad pouze v čokoládě

Nehledě na to, co nám Popelka o tom svém vyprávěla, dokonalost u lidských bytostí zkrátka nehledejte. Nehledejte ji ani v milostných vztazích. Co v teorii vypadá úžasně, v praxi většinou selže, každý člověk je osobnost a nikdo není bez chybičky.

Popelčina lež posunula naše vlastní kritéria k nedosažitelným úrovním, a navíc nám nasadila do hlavy, že některé dívky jich mohou skutečně dosáhnout. Tak se stalo, že všichni věří v DL (dokonalou lásku),  PMV (pohádkové milostné vztahy), následkem čehož dochází k závažným emocionálním poškozením mozku a zhrzeným srdcím.

Toužíme po jakési božské formě milence a nevšímáme si, dokonce odmítáme báječné nápadníky prostě jen proto, že se nemohou rovnat našemu absurdnímu ideálu. V hlavě si vykonstruujeme vztahy, jež nelze zpřetrhat žádnými životními zvraty.Očekávat, že s někým budeme tvořit „dokonalý pár“,je stejně hloupé jako čekat, až voda poteče do kopce. To se totiž nikdy nestane. Měly bychom taky něco vědět o vášni a hádkách. Slyšela už jste někdy o sexu na usmířenou?

Akt

Že by jablkofilie?, Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

(…) Z toho všeho vyplývá, že přestože jste skvělá dívka, nejste ani jedna ze sester, s nimiž žádný princ nechtěl chodit, a možná jste nekonečně nádherná zvenčí i uvnitř, je to úplně jedno, pokud si váš princ chce jít o víkendu s kamarády zahrát ragby. Takže místo toho, abyste se obviňovala, duševně se ničila nebo na sebe brala jeho problémy a snažila se ho přesvědčit, jak jste skvělá jako člověk i jako partnerka, lepší je si střevíček vyzout a odkráčet za jiným mužem, který bude na setkání a chození s vámi připraven – a to hned.

Akt

Připravena?, Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Co se stane, když smícháme jeden díl vzrušující ženské krásy se dvěma díly královské náruživosti,  přimícháme trochu konverzace a zastříkneme alkoholem, a to všechno, oloupané ze svršků, promícháme ve velké míse? Vznikne jednolité pikantní těstíčko, ale zkuste ho dát do trouby a uvidíte, jak exploduje.

FOTO: Popelka vám lhala

Upéct si vztah na jednu noc určitě není správný recept pro romantickou lásku, ale nic si nenalhávejme, většina lidí někdy ve svém životě zkusila utišit své chutě a té pikantní směsi si trošičku lízla. Ovšem když budete náhodný sex hltat, sice se možná dobře pobavíte, ale většinou vás potom rozbolí žaludek a budete litovat, že jste si nepočkala na pořádnou večeři.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pravý důvod proč si nemůžete najít prince: Popelka vám lhala