Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Praha si vychutná Beers, Bands & Bad Mornings v XT3 již v sobotu

Redakce

Redakce

4. 1. 2011

Hned druhou novoroční sobotu, 8. ledna 2011, přivítá pražský klub XT3 akci nazvanou Beers, Bands & Bad Mornings. Je určená především pro všechny příznivce metalové hudby, ale vzhledem k většímu množství kapel si na své jistě přijdou i příznivci jiných druhů tvrdší muziky.

foto Bethrayer

Bethrayer, Foto: youtube.com

Organizátoři akce slibují pořádný nářez. Vystoupí šest kapel z různých koutů republiky. Mezi nimi budou jak zkušenější hudebníci, tak úplní nováčci. Návštěvníci se tak rozhodně mají na co těšit.

První kapelou budou kojetínští Bethrayer, hrající thrash/core/nu-metal. Ti měli předchozí rok rozhodně úspěšný. Stihli vydat desku Love & Hate a k jedné ze zde obsažených písní – Never Give Up – natočit videoklip.

Další skupina, Sunset Trail, je původem z Olomouce. Na kontě má debutové album s názvem St. Mistress a v jejich podání se můžeme těšit na nu-metal s hardcorovými kytarovými prvky. Kissing The Gravestone je pětičlenná pražská metalcorová kapela. Jejich EP s názvem Diary From The Other Side bylo zařazeno do ankety o nejlepší desku roku v nejmenované soutěži.

Další do party bude pečecko-pražská skupina City Lights. Ačkoli koncertují teprve rok, jejich skladby jsou publiku dobře známé. Číslo pět má deathcorová skupina Headoff z Prostějova a šestici uzavírá nová, ale velmi zajímavá prážská pětičlenná kapela Asynthetic hrající groove metal.

Beers, Bands & Bad Mornings rozhodně slibuje skvělý hudební zážitek, a to pouze za 100 korun. Plánovaný začátek akce je v půl sedmé večer.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Praha si vychutná Beers, Bands & Bad Mornings v XT3 již v sobotu