Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Prague Ska Conspiracy pokřtí druhé album v Roxy

Martin Peška

Martin Peška

21. 4. 2009

 

Kapela Prague Ska Conspiracy získala cenu Anděl za svou debutovou desku Life On Ropes. Ve středu 22. dubna se tato početná formace chystá v pražském klubu Roxy pokřtít nové album.

„Ačkoliv kapela obdržela za svůj debut Life On Ropes z roku 2008 Anděla za album roku v žánrové kategorii ska a reggae, jejich v pořadí druhé CD se škatulky ska rozhodně nedrží,“ prozradil pro Topzine.cz František Švadlena z managementu kapely a dodal: „Posun k rockovějším a soulovějším věcem, nový zvuk a bohatší aranže  určitě zaujmou širší publikum.“

Nové album, které se má jmenovat Lies For Everyone má být stejně jako předchozí počin zdarma ke stažení stránkách kapely www.skaconspiracy.cz.

Prague Ska Conspiracy existují pouhé tři roky, za které se kapela vyhoupla mezi jednu z nejžádanějších skupin na tuzemské scéně. Za loňský rok stihla kapela absolvovat přes 120 koncertů.

Na živý poslech nových skladeb a křest alba mohou fanoušci dorazit na křest, který proběhne od 19 hodin v klubu Roxy, kde vystoupí i speciální host Queens Of Everything.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prague Ska Conspiracy pokřtí druhé album v Roxy