×
TOPZINE.cz

Prague Fashion Weekend. To je módní akce, která stojí za zmínku!

Vyhlášená Pařížská ulice se 4. a 5. září stane centrem evropské módy. Právě tam, přímo na ulici, se bude odehrávat historicky první Prague Fashion Weekend, který se koná s všeříkajícím podtitulem: festival módy pro veřejnost.

FOTO: Praha - Pařížská ulice
Praha - Pařížská ulice, dění Prague Fashion Weekendu, Zdroj: 2media.cz

Praha se v prvním zářijovém víkendu stane centrem evropské módy. V její nejprestižnější části – Pařížské ulici se totiž vytvoří originální fashion aréna (molo) na otevřené scéně. Ta návštěvníkům nabídne to nejlepší z dílen tuzemských a světových módních návrhářů i zahraničních značkových butiků sídlících v Pařížské ulici a jejím okolí.FOTO: Prague Fashion Weekend v Pařížské ulici

Sobotní i nedělní program začne ve 13 hodin soutěží českých a slovenských designérských talentů New Fresh Style. Po oba dny budou od 14.30 a 16 hodin následovat exkluzivní módní přehlídky.

Sobotní program vyvrcholí ve 20.30 hodin módní přehlídkou světové značky Ferré Milano, jejíž pražský butik sídlí v Pařížské č. 5. A vrcholem nedělního programu bude od 17 hodin přehlídka vítěze soutěže New Fresh Style, kterého vybere porota v čele s Liběnou Rochovou (členem poroty bude mimo jiné i světoznámý fotograf Robert Vano). Finalisté soutěže veřejně předvedou své originální kolekce a vítěz získá zájezd do metropole módy – Paříže.

FOTO: Prague Fashion Weekend - účastníci
Pavlína Němcová, mužská elegance od Corneliani

Aktivními účastníky Prague Fashion Weekend se stanou také značkové butiky: Diesel, AirField, Bogner, Pinko, Monnalisa – Magic child, Corneliani, Anima Tua, Belstaff a Lia Halada. Původní českou značkovou módu světového formátu zastupuje pietro filipi.

Módních přehlídek se zúčastní řada modelek, např. Daniela Peštová, Pavlína Němcová, Andrea Verešová, Veronika Chmelířová či Kateřina Sokolová. V pánské části také Muž roku Honza Hájek.

FOTO: Obleční od Ferré Milano
Oblečení od italské značky Ferré Milano

Stylovou moderátorkou Prague Fashion Weekendu bude Lenny Trčková. Vstup na všechny akce je zdarma, módní přehlídky budou navíc střídat originální performance v choreografii Jana Kňourka, o hudbu se postará DJ Lumiere.

Ojedinělý projekt Prague Fashion Weekend je pořádaný agenturou Czechoslovak Models a vznikl pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy, podpory městské části Praha 1, primátora Pavla Béma a organizace Czech Tourism.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..