×
TOPZINE.cz

Prago Union s kapelou Champion Sound zvou na křest alba

FOTO: Prago Union
Kato z Prago Union. | Foto: Saša Dobrovodský. Zdroj: www.pragounion.cz

Pražská hip-hopová formace Prago Union zve své příznivce na křest nové desky Vážná hudba, jenž proběhne ve čtvrtek 14. listopadu v Lucerna Music Baru za doprovodu kapely Champion Sound. Posluchače skupina láká na známou klasiku v novém hávu.

Kato z Prago Union. | Foto: Saša Dobrovodský. Zdroj: www.pragounion.cz

Uskupení Prago Union působí na české hudební scéně s pětiletou přestávkou již jedenáctým rokem a na svůj účet si novým albem připisuje čtvrtou studiovku. Za dobu působení vystřídal bezzubý frontman Kato po svém boku několik členů a od listopadu roku 2010 vystupuje na koncertech s živou kapelou.

Hlavní program plánovaného křtu, který nese název Vážný BOOMBOX, bude pochopitelně tvořit převážně nový materiál z desky Vážná hudba, jež má podle dosavadních ohlasů a hodnocení nakročeno k podobným úspěchům, kterých dosahovala předešlá tvorba skupiny.

Zpět ke kořenům

Tak zásadní koncert, jakým je právě křest nové desky, chtějí Prago Union pojmout trochu jinak než jiná představení. „Viděli jste tam toho tolik, až občas přes všechnu tu nádheru okolo možná přestávalo být vidět to hlavní,“ hodnotí skupina svá předešlá vystoupení.

Prago Union tak jedním dechem dodávají: „Nebudem rozptylovat. Nebudem odvádět pozornost. Nebudem nafukovat. Nebudem plýtvat hosty. Od všech spešl projektů, spoluprací, hostovaček a dalšího fanfarónství to vrátíme pěkně na dřeň.“ Připravovaný koncert tak dle skupiny bude zvláštní právě tím, že nebude ničím zvláštní.

Projekt Champion Sound se před samotným vystoupením pyšní vyladěným zvukem, novým vybavením, ale i obsazením. Fanoušci se také kromě nových skladeb mohou těšit i na ty starší, které si vzal na paškál kapelník Radimo, a dle slov skupiny je prohnal restaurací.

Vstupenky na vystoupení, jež proběhne právě na místě zrodu živého uskupení Champion Sound, tedy v Lucerna Music Baru, budou k dispozici nejen na místě v den koncertu za 250 korun, ale také v předprodeji v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream za 200 korun bez poplatků.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..