Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Práce na novém albu Bon Jovi vrcholí. Poslechněte si nejnovější singl

Radka Tichá

Radka Tichá

16. 1. 2013

Američtí hard rockeři Bon Jovi se letos chystají vydat nové album.V pořadí dvanáctá studiovka What About Now vyjde 26. března a kapela ji představí v rámci celosvětového turné s názvem Because We Can, během nějž zavítá 24. června i do Prahy.

bon-jovi

Bon Jovi nabízejí k poslechu ukázky z alba prostřednictvím iTunes. Zdroj: last.fm

„Album je téměř hotové a musím říct, že zní skvěle,“ míní kytarista Richie Sambora. „Za těch pár měsíců jsme neskutečně postoupili, proto se nebojím tvrdit, že desku zvládneme dokončit v termínu, který jsme již dříve avizovali.“

Kapela tak dostála slibu, který fanouškům dala koncem října loňského roku, kdy práci na albu oficiálně oznámila. Dosud sice není známý tracklist, už nyní je ale jasné, že mu bude dominovat singl Beacuse We Can a song Not Running Anymore který se objevil v soundtracku ke krimikomedii Fishera Stevense Stand Up Guys.

„Při práci jsme využili spojení různých elementů,“ objasňuje dále Sambora. Deska je tak daleko rozmanitější než naše předchozí počiny, zároveň ale obsahuje i odkaz na starší tvorbu Bon Jovi, což ocení zejména starší fanoušci.“

Hudební kariéra Bon Jovi sahá do roku 1984, kdy na sebe upoutali pozornost stejnojmenným debutem. Úspěch o několik let později umocnil počin Slippery When Wet, který obdržel Diamantový certifikát americké Asociace nahrávacích společností. V roce 1996 Bon Jovi získali cenu Brit Awards za nejlepší mezinárodní kapelu.

Ukázky z připravovaného alba lze vyposlechnout díky speciální akci s názvem Complete My Album na iTunes. Stačí si stáhnout originálně pojmenovanou aplikaci Bon Jovi App.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Práce na novém albu Bon Jovi vrcholí. Poslechněte si nejnovější singl