×
TOPZINE.cz

Poznejte duši svého psího mazlíčka anebo si nechte změřit EKG Rudišem a Malijevským

Nejen v hlavním městě to žije literaturou, a proto jsme rádi, že můžeme nabídnout spoustu zajímavých tipů i na mimopražské akce. V Havlíčkově Brodě vás čeká Ivan Kraus, v Brně pak psycholog psů Rudolf Jesenský či mimořádný literárně-hudební projekt EKG.

FOTO: Přemýšlející čtenář
Přijďte se zaposlouchat do poetické kavárny U Notáře, Foto: Barbora Bednaříková, Topzine.cz

Autorské čtení Ivana Krause se bude konat ve čtvrtek 6.ledna od 19hod v poetickém podkroví kavárny U notáře v Havlíčkově Brodě. Známý spisovatel, fejetonista, povídkář a scénárista, který žije střídavě v Paříži a v Praze, zde bude předčítat ze svých povídek, jež přinášejí svérázný náhled na rodinné vztahy obojací místy o absurdní a groteskní situace.

Víte, co trápí vašeho psa?

V brněnském knihkupectví Barvič a Novotný se bude konat beseda a autogramiáda známého psychologa psů Rudolfa Desenského. Představí zde svou knihu Psi: Poradna, Souvislosti, Informace. Nenechte si jej ujít v úterý 11.ledna od 17hod.

EKG o Lásce a smrti je název literárně-hudební show Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše, která se bude konat v brněnském HaDivadle 19.ledna v 19:30. EKG je dnes snad nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a vědomě přehlíží hranice mezi žánry a generacemi. Protagonisté udržují pořad na pomezí literárního čtení, hudebního večera a divadelního kabaretu.  Autoři k této příležitosti pozvali do brněnského divadla básníka J. H. Krchovského, spisovatele Jakuba Sejkovu a další hosty. Zahraje hrobnická kapela Pláče kočka. Nenechte si ujít večer slibující zábavu a relaxaci.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..