Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Povídání v podkroví knihovny v Hradci Králové ledaccos napoví…

V Hradci Králové dojde 24. února k nečekané situaci, propojí se hned dvě tamější kulturní instituce. Ve Státní vědecké knihovně diváci potkají tři představitele Klicperova divadla.

Soubor Klicperova divadla Zdroj: klicperovodivadlo.cz

K diskuzi s posluchači do vědecké knihovny přijdou ředitel divadla Ladislav Zeman spolu s uměleckým šéfem Davidem Drábkem a dramaturgyní Janou Sloukovou.

Setkání představitelů Klicperova divadla ve Státní vědecké knihovně v Hradci Králové nabídne divákům neotřelý pohled do divadelního zákulisí a také poodhalí plány do dalších let, co soubor chystá, na co se mají diváci těšit a na další zajímavé věci. Třeba na novou divadelní hru Chmýří, kterou napsal David Drábek a která světlo světa spatří na červnovém Festivalu Divadel evropských regionů. Při setkání s milovníky divadla Drábek nabídne alespoň krátké scénické čtení této hry.

Představitelé  hradeckého divadla budou všem k dispozici a budou odpovídat na dotazy, třeba i na to, jestli vás zajímá další festival Čekání na Václava, tak proto neváhejte a přijďte do knihovny! Povídání v podkroví Státní vědecké knihovny začne 24. února v 17. hodin v konferenčním sále.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Povídání v podkroví knihovny v Hradci Králové ledaccos napoví…