Menu
TOPZINE.cz
Design interiéru

Potřebujete kartonové krabice? Existuje několik různých druhů

Pokud se plánujete stěhovat, potřebujete vhodné krabice, ovšem jejich uplatnění je mnohem širší. Ukládají se do nich dokumenty při archivaci, slouží k přepravě objednaného zboží a podobně. V následujících řádcích vám proto prozradíme, jaké varianty kartonových krabic existují.

Vyrábí se z kvalitního a ekologicky příznivého materiálu. Kartonové krabice se rozdělují ještě na několik kategorií, a to podle vrstev na třívrstvé a pětivrstvé. Vybrat si můžete z několika velikostí a druhů podle toho, k jakému účelu je plánujete používat. Objednat se dají krabice klopové, výsekové, úložné, poštovní, na knihy i na víno.

Krabice na stěhování

V podstatě nezáleží na tom, jestli se stěhujete do nového rodinného domu či bytu, nebo potřebujete přestěhovat kancelářské věci. V každém případě se totiž neobejdete bez vhodné krabice na stěhování. Výhodou těchto krabic je, že disponují úchyty pro snadnou a rychlou manipulaci.

Sáhněte po krabicích bez potisku, abyste je mohli popisovat sami. Při stěhování totiž oceníte, když víte, do jaké místnosti krabici přemístit, například si na ni napíšete kuchyňské náčiní, kancelářské potřeby a podobně.

Archivační krabice

Další skupinou jsou archivační krabice a boxy. Každá firma i osoba samostatně výdělečně činná má povinnost archivovat si určité dokumenty. Pokud hledáte způsob, jak si nastolit pořádek v papírech, archivační krabice jsou ideální volbou. Snadno je popíšete, a potom uschováte na patřičné místo.

Úložné krabice

Závěrem nesmíme zapomenout na úložné krabice vyrobené z kartonu. Charakteristické jsou odklopným víkem. Ukládají se do nich dokumenty, katalogy, oblečení, hračky, knihy a spoustu dalších sezónních věcí či věcí na památku. Krabice pak můžete umístit třeba na horní poličku ve skříni.

Poměrně širokým sortimentem se pyšní internetový obchod ObalyKredo.cz, kde nakoupíte s radostí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Potřebujete kartonové krabice? Existuje několik různých druhů