Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Potisk mikin: Vytvořte si originální oblečení

I v dnešní době, kdy jsou obchody doslova přecpané různými druhy oblečení, může být složité vybrat si něco opravdu originálního. Touha po tom být jedinečný a vyjadřovat to svým zevnějškem, je v lidech zakořeněna opravdu hluboko.

Nemusíte však kvůli tomu nosit roztodivné kombinace, které z módního hlediska nedávají vůbec žádný smysl. Originalitu si můžete zajistit třeba svým vlastním potiskem.

Všechny druhy textilu

Trika, trenýrky, bundy nebo třeba mikiny s vlastním potiskem jsou dnes velice oblíbené. Samozřejmě, že ne každý, kdo si je objedná, touží po tom vyčnívat za všech okolností.

Standardně se potisk vyrábí třeba i pro firemní oblečení, případně ho využívají sportovní týmy pro své dresy. Cenově ani technicky to není kupodivu vůbec náročné. Stačí jen vědět, kde si potisk mikiny a další textil objednat. Ideální je k tomuto účelu navštívit e-shop T-shock. Zde si můžete jednoduše vytvořit potisk, který se vám bude maximálně zamlouvat.

Je to jen na vás

Součástí e-shopu je i speciální tvořič, s jehož pomocí lze vykouzlit zcela originální potisk, jejž nikdo krom vás nemusí mít. Nebo si naopak můžete oblečení s vlastním emblémem nechat vyrobit ve velkém množství.

Práce v tvořiči je velice jednoduchá. Pokud se umíte alespoň minimálně orientovat v prohlížeči, toto by pro vás neměl být žádný problém.

Dokonce je zde možnost nahrát si i vlastní fotku, případně zvolit některý z navrhovaných motivů. Samozřejmostí je, že si můžete vybrat druh oblečení, jeho velikost a také barvu. Pak už je jen na vás, co dokážete v tvořiči vykouzlit.

Kvalitní materiál

Potisk samotný je v T-shocku velice kvalitní, což se dá říci i o oblečení. To je vesměs vyrobeno ze 100% bavlny, díky čemuž dobře odvádí pot a je příjemné na kůži. Když si objednáte oblečení i s potiskem, do dvou pracovních dnů ho budete mít doma.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Potisk mikin: Vytvořte si originální oblečení