Menu
TOPZINE.cz
Art & Design

Pošlete letos firemní PF elektronicky

Před koncem roku si už tradičně posíláme přání k roku nadcházejícímu. Jde o hezký zvyk mezi blízkými, ale také mezi firmami. Už přemýšlíte, jaké PF pošlete letos? Pojměte ho tentokrát trochu moderněji a vytvořte online verzi!

Papírová firemní PF sice mají své kouzlo, avšak v dnešní době jde možná už trochu o přežitek. Opravdu máte potřebu plýtvat papírem a inkoustem jen kvůli tomu, aby si někdo otevřel obálku s PF 2022 a za čtrnáct dní ho vyhodil?

Zachovejte se ekologičtěji

Čím dál více přemýšlíme o tom, jaké má naše činnost dopady na životní prostředí a planetu. Zapřemýšlejte nad tím i nyní před koncem roku. Digitální firemní PF je k přírodě mnohem šetrnější a potěší i váš firemní rozpočet. Vyjde totiž levněji.

Nebudou o vás mít obchodní partneři či klienti špatné mínění kvůli tomu, že neposíláte klasické papírové PF? Nikoliv. Zkuste naopak zdůraznit, proč to vlastně děláte – kvůli naší planetě!

Nechte si vytvořit online PF 2022 na míru

Digitální přání může mít spoustu podob. Pokud si ho necháte vytvořit, získáte ho v podobě souboru .PDF, .PNG i .JPG, který se dá pohodlně poslat e-mailem, ale rovněž jako webovou stránku. Místo souboru tedy můžete všem, jimž chcete za firmu popřát, poslat pouze odkaz. Ten si otevřou na počítači, telefonu, tabletu nebo chytré televizi a vaše přání si zobrazí.

Velkou výhodou je, že takové přání můžete poslat neomezenému počtu lidí, ať už jde o zákazníky, nebo obchodní partnery. Zaplatíte jednu cenu a pak už je jen na vás, kolika lidem přání rozešlete. A jestliže trváte na papírové variantě, je možné si objednat také balíček digitálního přání + 20 ks tištěného PF. Partnerům nebo zákazníkům, jichž si nejvíce vážíte, darujete papírové PF 2020, ostatním ho pošlete e-mailem.

A mimochodem, elektronické PF 2022 je možné publikovat také na vašich webových stránkách, profilech na sociálních sítích apod.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pošlete letos firemní PF elektronicky