×
TOPZINE.cz

Pošlete letos firemní PF elektronicky

PF 2022 on-line
Zdroj: Shutterstock

Před koncem roku si už tradičně posíláme přání k roku nadcházejícímu. Jde o hezký zvyk mezi blízkými, ale také mezi firmami. Už přemýšlíte, jaké PF pošlete letos? Pojměte ho tentokrát trochu moderněji a vytvořte online verzi!

Papírová firemní PF sice mají své kouzlo, avšak v dnešní době jde možná už trochu o přežitek. Opravdu máte potřebu plýtvat papírem a inkoustem jen kvůli tomu, aby si někdo otevřel obálku s PF 2022 a za čtrnáct dní ho vyhodil?

Zachovejte se ekologičtěji

Čím dál více přemýšlíme o tom, jaké má naše činnost dopady na životní prostředí a planetu. Zapřemýšlejte nad tím i nyní před koncem roku. Digitální firemní PF je k přírodě mnohem šetrnější a potěší i váš firemní rozpočet. Vyjde totiž levněji.

Nebudou o vás mít obchodní partneři či klienti špatné mínění kvůli tomu, že neposíláte klasické papírové PF? Nikoliv. Zkuste naopak zdůraznit, proč to vlastně děláte – kvůli naší planetě!

Nechte si vytvořit online PF 2022 na míru

Digitální přání může mít spoustu podob. Pokud si ho necháte vytvořit, získáte ho v podobě souboru .PDF, .PNG i .JPG, který se dá pohodlně poslat e-mailem, ale rovněž jako webovou stránku. Místo souboru tedy můžete všem, jimž chcete za firmu popřát, poslat pouze odkaz. Ten si otevřou na počítači, telefonu, tabletu nebo chytré televizi a vaše přání si zobrazí.

Velkou výhodou je, že takové přání můžete poslat neomezenému počtu lidí, ať už jde o zákazníky, nebo obchodní partnery. Zaplatíte jednu cenu a pak už je jen na vás, kolika lidem přání rozešlete. A jestliže trváte na papírové variantě, je možné si objednat také balíček digitálního přání + 20 ks tištěného PF. Partnerům nebo zákazníkům, jichž si nejvíce vážíte, darujete papírové PF 2020, ostatním ho pošlete e-mailem.

A mimochodem, elektronické PF 2022 je možné publikovat také na vašich webových stránkách, profilech na sociálních sítích apod.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..