×
TOPZINE.cz

Poslanci učinili přítrž přípravkům na podporu erekce. Reklamy až po 22. hodině

leky-pilulky-penicilin-antibiotika
ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

Poslanci projevili starost o mravy vašich dětí. Schválili novelu zákona o potravinách, podle které se smí reklamy na doplňky stravy k podpoře sexuální výkonnosti vysílat až po 10. hodině večer.

leky-pilulky-penicilin-antibiotika
ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

Změnu zákona navrhl poslanec za KDU-ČSL Petr Kudela. Podle něj jsou reklamy na Clavin, Arginmax a podobně nechutné a není vhodné je vysílat mezi odpoledními seriály a sportovními utkáními. Děti ti z nich navíc mohou být zmatené; „dívají se na ně také děti a rodiče těmto dětem špatně vysvětlují, co ta reklama vlastně znamená,“ uvedl Kudela.

Ohrožují mravní výchovu mládeže

Lidé si na takové reklamy ostatně dlouho stěžovali, a to i Radě pro rozhlasové a televizní vysílání, za ohrožování mravní výchovy mládeže. Televize, které je vysílaly, však v rozporu se zákonem nejednaly.

Kudela to ale chtěl změnit – navrhnul postavit tyto reklamy mimo zákon alespoň ve vysílacím čase do 22. hodiny. Podpořil ho v tom zejména ministr zemědělství Marian Jurečka, který se nechal slyšet, že jej podobné reklamy rozlaďují, když sleduje televizi se svými dětmi.

TOP09 a ODS se novela nelíbí

Poslanecká sněmovna novelu schválila v poměru 93 ku 64 poslancům. Proti hlasovali všichni poslanci TOP09, ze strany ODS byla pro jen Jana Černochová. Schválení od Poslanecké sněmovny však k platnosti nestačí, nyní ji musí ještě podpořit Senát a následně podepsat prezident.16 Komentáře Poslanci učinili přítrž přípravkům na podporu erekce. Reklamy až po 22. hodině

 1. Souhlasím, je to tak že někomu funguje něco a někomu zase něco jiného. takže to chce asi zkouše, nebo zajít k lékaři a uvidíte

 2. Nejdřív jsem taky zkoušel přípravky a některé zabraly a některé prostě ne. pak už jsem s i zašel k lékaři a vlastně jsem taky kupoval přípravky, takže pořád dokola.

 3. Nevím jako moc tě to trápí, ale já bych vyzkoušel nějaký přípravek nebo bych zašel k lékaři…

 4. S erekcí mám taky sem tam problémy.. myslíte že už je na čase to začít řešit? nebo mám ještě počkat? co myslíte?

 5. s kterými přípravky máte dobré zkušenosti? Co se vám vyplatilo používat? A co naopak né? rady ocením. nevyznám se v tom a problémy s erekcí už začínám mít

 6. na erekci je dobrá dlouhá předehra ne? :D to musí zabrat.. dělám si legraci, nejlepší jsou prášky. ty vždycky zabírají :)

 7. chlap to řešil tak, že k doktorovi nešel a kupuje si nějaké pilule. Můžu se podívat co bere a napsat, ale víc jsem se o to nezajímala.. je to jeho starost;)

 8. když už se tady baví o erekci, tak se chci zeptat jak to doma řešíte takový problém? Kupujete si přípravky na erekci? jdete k lékaři?

 9. a co vám funguje na erekci. ono takových přípravků je plný internet, ale jen málo který funguje

 10. Jsem sem tam už i zoufalý nebo nevím jak moc to mám nazvat, prostě mě trápí problém s erekcí a moc nevím co na to používat, páč to co jsem zkoušel tak zatím bylo k ničemu .)

 11. prosím vás má někdo zkušenost s supererekce??? koukala jsem se manželem na jejich nabídku a docela super, jen se chci ještě zeptat na vaše zkušenosti..

 12. co je teda účinné? Nějaká pilule která je fakt dobrá? Každou radu ocením, potřebuji pomoci, mám problémy a žádné pokroky

 13. Zatím moc zkušeností s problémem erekcí nemám, ale pomalu mi táhne na čtyřicet tak to asi i brzo začne, tak máte nějaké tipy?

 14. co používáte za přípravky na erekci… máte někdo zkušenost se supererekce? za rady a tipy budu vděčen :)

 15. mi prijde reklama s uzlem taky vtipna. ale co je za me teda hlavni, jsem s arginmaem spokojeny a za tim si stojim. diky tomu se mi opet obohatil sexualni zivot a kdyz vidim reklamu s uzlikem, vzdycky se pousmeju.

 16. Na to přece nemusí být zákon, ale zdravý rozum. Stačí, aby se vedení vysílání trochu zamyslelo. A kdo je tak prudérní, tak může vysílat reklamy na vložky, tampony a očkování proti sexuálně přenosným chorobám také až po 22. hodině. Co s tím udělají tištěná média, kde je reklama na očkování děvčat již i chlapců proti sex. přenosným chorobám.
  jinak by bylo dobré, poslechnout si děti z prvního stupně před školou. Některé mluví takovými výrazy, že se dospělý musí červenat.
  Jinak mě reklama MUDr. Uzla připadá vtipná.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..