×
TOPZINE.cz

Poslanci učinili přítrž přípravkům na podporu erekce. Reklamy až po 22. hodině

leky-pilulky-penicilin-antibiotika
ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

Poslanci projevili starost o mravy vašich dětí. Schválili novelu zákona o potravinách, podle které se smí reklamy na doplňky stravy k podpoře sexuální výkonnosti vysílat až po 10. hodině večer.

leky-pilulky-penicilin-antibiotika
ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

Změnu zákona navrhl poslanec za KDU-ČSL Petr Kudela. Podle něj jsou reklamy na Clavin, Arginmax a podobně nechutné a není vhodné je vysílat mezi odpoledními seriály a sportovními utkáními. Děti ti z nich navíc mohou být zmatené; „dívají se na ně také děti a rodiče těmto dětem špatně vysvětlují, co ta reklama vlastně znamená,“ uvedl Kudela.

Ohrožují mravní výchovu mládeže

Lidé si na takové reklamy ostatně dlouho stěžovali, a to i Radě pro rozhlasové a televizní vysílání, za ohrožování mravní výchovy mládeže. Televize, které je vysílaly, však v rozporu se zákonem nejednaly.

Kudela to ale chtěl změnit – navrhnul postavit tyto reklamy mimo zákon alespoň ve vysílacím čase do 22. hodiny. Podpořil ho v tom zejména ministr zemědělství Marian Jurečka, který se nechal slyšet, že jej podobné reklamy rozlaďují, když sleduje televizi se svými dětmi.

TOP09 a ODS se novela nelíbí

Poslanecká sněmovna novelu schválila v poměru 93 ku 64 poslancům. Proti hlasovali všichni poslanci TOP09, ze strany ODS byla pro jen Jana Černochová. Schválení od Poslanecké sněmovny však k platnosti nestačí, nyní ji musí ještě podpořit Senát a následně podepsat prezident.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


16 Komentáře Poslanci učinili přítrž přípravkům na podporu erekce. Reklamy až po 22. hodině

 1. Souhlasím, je to tak že někomu funguje něco a někomu zase něco jiného. takže to chce asi zkouše, nebo zajít k lékaři a uvidíte

 2. Nejdřív jsem taky zkoušel přípravky a některé zabraly a některé prostě ne. pak už jsem s i zašel k lékaři a vlastně jsem taky kupoval přípravky, takže pořád dokola.

 3. Nevím jako moc tě to trápí, ale já bych vyzkoušel nějaký přípravek nebo bych zašel k lékaři…

 4. S erekcí mám taky sem tam problémy.. myslíte že už je na čase to začít řešit? nebo mám ještě počkat? co myslíte?

 5. s kterými přípravky máte dobré zkušenosti? Co se vám vyplatilo používat? A co naopak né? rady ocením. nevyznám se v tom a problémy s erekcí už začínám mít

 6. na erekci je dobrá dlouhá předehra ne? :D to musí zabrat.. dělám si legraci, nejlepší jsou prášky. ty vždycky zabírají :)

 7. chlap to řešil tak, že k doktorovi nešel a kupuje si nějaké pilule. Můžu se podívat co bere a napsat, ale víc jsem se o to nezajímala.. je to jeho starost;)

 8. když už se tady baví o erekci, tak se chci zeptat jak to doma řešíte takový problém? Kupujete si přípravky na erekci? jdete k lékaři?

 9. a co vám funguje na erekci. ono takových přípravků je plný internet, ale jen málo který funguje

 10. Jsem sem tam už i zoufalý nebo nevím jak moc to mám nazvat, prostě mě trápí problém s erekcí a moc nevím co na to používat, páč to co jsem zkoušel tak zatím bylo k ničemu .)

 11. prosím vás má někdo zkušenost s supererekce??? koukala jsem se manželem na jejich nabídku a docela super, jen se chci ještě zeptat na vaše zkušenosti..

 12. co je teda účinné? Nějaká pilule která je fakt dobrá? Každou radu ocením, potřebuji pomoci, mám problémy a žádné pokroky

 13. Zatím moc zkušeností s problémem erekcí nemám, ale pomalu mi táhne na čtyřicet tak to asi i brzo začne, tak máte nějaké tipy?

 14. co používáte za přípravky na erekci… máte někdo zkušenost se supererekce? za rady a tipy budu vděčen :)

 15. mi prijde reklama s uzlem taky vtipna. ale co je za me teda hlavni, jsem s arginmaem spokojeny a za tim si stojim. diky tomu se mi opet obohatil sexualni zivot a kdyz vidim reklamu s uzlikem, vzdycky se pousmeju.

 16. Na to přece nemusí být zákon, ale zdravý rozum. Stačí, aby se vedení vysílání trochu zamyslelo. A kdo je tak prudérní, tak může vysílat reklamy na vložky, tampony a očkování proti sexuálně přenosným chorobám také až po 22. hodině. Co s tím udělají tištěná média, kde je reklama na očkování děvčat již i chlapců proti sex. přenosným chorobám.
  jinak by bylo dobré, poslechnout si děti z prvního stupně před školou. Některé mluví takovými výrazy, že se dospělý musí červenat.
  Jinak mě reklama MUDr. Uzla připadá vtipná.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..