Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Porota Česko-Slovenské SuperStar 2013? Kromě Habery i Ewa Farna

Martin Peška

Martin Peška

20. 11. 2012

V porotě šesté řady talentové show SuperStar, kterou bude v ČR vysílat TV Nova, zasedne zpěvák Pavol Habera spolu s Ewou Farnou. Dnes to redakci TOPZINE.cz potvrdila mluvčí televize Lucie Bártová.

FOTO: Ewa Farna

Ewa Farna usedne v porotě SuperStar poprvé. Zdroj: ewafarna.cz

„I když jsem já konkrétně z žádné podobné soutěže nevyšla, hrozně ráda pomohu či poradím nejen svým vrstevníkům. Na hudebním trhu je místa pro dobrou muziku až až a já se strašně ráda dočkám jakéhokoli překvapení,“ tvrdí zpěvačka.

Zatímco Ewa Farna je v roli porotkyně nováčkem, Habera bude porotcem televizní soutěže již potřetí. „Jsem velmi rád, že se nám opět podařilo Paľa dostat na palubu SuperStar! On je pro mě Simon Cowel Česko-Slovenska a SuperStar by bez něj nebyla SuperStar,“ uvedl kreativní producent a režisér projektu Pepe Majeský.

„Formát soutěže SuperStar se mi vždy líbil a práci v něm jsem si užíval. Tentokrát jsem však nabídku televizí Nova a Markíza opravdu dlouho zvažoval. Najít nové talentované zpěváky je vždy výzva a každý nový ročník je o to těžší a těžší,“ řekl Pavol Habera a doufá, že se mu podaří najít alespoň jednoho zpěváka, kterému splní sen o profesionální kariéře.

Do soutěže se mohou zájemci přihlásit ještě prostřednictvím dvou castingů. Během 1. a 2. prosince v Bratislavě a od 15. do 16. prosince v Praze.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Porota Česko-Slovenské SuperStar 2013? Kromě Habery i Ewa Farna