Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Popovídejte si s kapelou Zlatý Voči online na Topzine.cz

Martin Peška

Martin Peška

15. 10. 2009

Pražská pop-rocková kapela Zlatý Voči, působící na české hudební scéně od dubna 2003, se stane v pondělí 19. října hostem portálu Topzine.cz. Členové kapely budou odpovídat na dotazy čtenářů online od 17 hodin.

Své dotazy týkající se připravovaného alba nebo úspěchů na letních festivalech, ale i na mnoho dalšího se mohou čtenáři Topzine.cz ptát již nyní kliknutím zde.

Skupinu Zlaté Voči mohli fanoušci pop-rocku spatřit například na festivalech Benátská noc, Vizovické trnkobraní, Šternberský kopec, Okoř se šťávou či Okolo Třeboně. Nedávno se kapela také připomněla prostřednictvím nového singlu v rádiích. Po zkušenostech s posledním albem rozhodla spolupracovat s producentem Pavlem Karlíkem ze studia Sono Records. Výsledkem je singl Pocity, který napsal Honza Horkel, který je jakožto frontman kapely zpěvákem a kytaristou.

V současnosti kapela připravuje plnohodnotné album, z něhož pochází i další skladba pojmenovaná Jed. Obě skladby se kapela rozhodla umístit zdarma ke stažení a poslechu na své oficiální internetové stránky zlatyvoci.com.

Letošnímu singlu předcházela v předchozích letech alba Fantazie a Genius loci. Jeden z nejbližších koncertů skupiny proběhne 2. listopadu v klubu Futurum na pražském Smíchově, kam partička Zlatý Voči pozvala další hosty. Prvním pozvaným je formace O5&Radeček z podhůří Jeseníků, jejíž videoklip Praha se objevil i ve vysílání MTV, druhým hostem bude One night band ze západních Čech.

Vstupenky jsou už nyní k zakoupení v předprodejích Ticketpro a Ticketstream či na stránkách kapely zlatyvoci.com.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Popovídejte si s kapelou Zlatý Voči online na Topzine.cz