×
TOPZINE.cz

Policajt v Beverly Hills bude mít seriál. Vrátí se i Eddie Murphy

FOTO: Eddie Murphy
Policajt plný humoru se vrací do Beverly Hills. Zdroj: youtube.com

Policajt v Beverly Hills byl v 80. letech obrovským hitem a dočkal se dvou pokračování. Nyní se chystá i seriál, který by se měl věnovat synovi Axela Foleyho. Do role otce se vrátí Eddie Murphy.

Policajt plný humoru se vrací do Beverly Hills. Zdroj: youtube.com

Nejprve to vypadalo jen jako další spekulace, seriál na motivy Policajta v Beverly Hills ale začíná nabývat reálné podoby. Získal totiž scenáristu, a to Shawna Ryana, který stojí i coby producent za seriálem Policejní odznak (v ČR sice málo známý, přesto se v hodnoceních pohybuje u mezi špičkovými konkurenty).

To hlavní, co ale fanoušci trilogie o svérázném policistovi chtějí slyšet, bylo také rozhodnuto až teď. Eddie Murphy se objeví v seriálu a ne jednou. Ještě loni v prosinci sliboval, že ho diváci uvidí v pilotu a pak se “objeví tady i tam”, nakonec to ale vypadá, že nepůjde o žádné cameo, nýbrž plnohodnotnou vedlejší roli.

Podívejte se na ukázku z Murphyho posledního filmu Tisíc slov

Seriál se bude věnovat synovi Axela Foleyho, zatímco jeho otec (Murphy) nyní pracuje jako šéf detroitské policie. Mělo by jít o kriminální seriál s komediálními prvky a jeden díl bude pravděpodobně trvat hodinu.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..