×
TOPZINE.cz

Pokračování Pařby ve Vegas má první trailer. Jak daleko se sympatická čtveřice propaří tentokrát?

Navzdory všem předsevzetím si letos budou Stu, Phil, Alan i Doug rochnit rypáky v ještě větším průšvihu než předloni. Po šílených čtyřiadvaceti hodinách ve vegasské metropoli se hrdinové megaúspěšné party-komedie opět ponesou na vlnách kocoviny, jejíž následky s nimi pořádně zalomcují v ulicích exotického Bangkoku.

Někdy je asi lepší se vůbec neprobudit, Zdroj: distributor filmu

A proč zrovna tam? V hlavním městě thajského království se totiž koná Stuova svatba. Ženich (Ed Helms) by tentokrát rád upustil od bujarých oslav a předešel tak nepěkným událostem, jako bylo například nalezení živého tygra v koupelně hotelu nebo rána pěstí od Mika Tysona, které pro změnu předcházely svatbu Douga (Justin Bartha) v prvním díle.

Na oslavu loučení se svobodou má tudíž v plánu uspořádat pouze nevinnou předsvatební hostinu. Probuzení do následujícího dne však naznačuje, že se mu to asi tak úplně nepovedlo: Historie se totiž opakuje, a naši chlapci musí dát do cajku vše, co se jim v jejich nočním opojení povedlo zkazit.

První teaser nám toho zatím moc neprozrazuje, i tak ale stojí za zhlédnutí. Poselství hrdinů, kteří ve zpomaleném záběru směle kráčí špinavou ulicí, je však úplně jasné: jsou prostě zpátky.

Pařba v Bangkoku (The Hangover Part II)

Komedie
USA 2011

Režie: Todd Phillips
Hrají: Bradley Cooper, Justin Bartha, Ed Helms, Zach Galifianakis, Jamie Chung, Juliette Lewis

Česká premiéra: 26. května

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..