×
TOPZINE.cz

Pokračování G. I. Joe v plném proudu

00029957Paramount Pictures oznámil, že scénaristé Rhett Reese a Paul Wernick se vrátí ke spolupráci s režisérem Stephenem Sommersem, aby natočili pokračování filmu G. I. Joe: The Rise of Cobra.

G.I.Joe Zdroj: aceshowbiz.com
G.I.Joe Zdroj: aceshowbiz.com

Poté, co předseda Paramount Pictures Rob Moore v srpnu 2009 oznámil, že pokračování G.I. Joe se již připravuje, se ovšem neobjevily žádné novinky o tom, jak natáčení probíhá. Ať tak nebo onak, nejnovější zpráva potvrdila, že G.I. Joe 2 je chystaná bomba od studia a jeho scénáristů a režisérů.

Podle portálu IESB scénaristi Reese a Wernick byli najati pro napsání druhého pokračování. Ovšem největší zásluhu má režisér Stephen Sommers, kterému se podařilo film zvednout na první příčku.

Do filmu by se opět měli vrátit Channing Tatum, Siena Miller a další známí herci, protože údajně už podepsali smlouvu pro další natáčení.

G. I. Joe: The Rise of Cobra 2 nám opět představí elitní tým G. I. Joe, který používá nejmodernější špionáž, vojenskou výzbroj a výstroj příští generace k tomu, aby bojovala se zkorumpovaným obchodníkem Destro a předešla tak chaosu, který by mohl všechno zničit.

Film se začal natáčet 7. srpna 2009 a mohl by vydělat celosvětově přes 300 miliónů dolarů.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..