Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Pokračování G. I. Joe v plném proudu

Veronika Jílková

Veronika Jílková

11. 1. 2010

00029957Paramount Pictures oznámil, že scénaristé Rhett Reese a Paul Wernick se vrátí ke spolupráci s režisérem Stephenem Sommersem, aby natočili pokračování filmu G. I. Joe: The Rise of Cobra.

G.I.Joe Zdroj: aceshowbiz.com

G.I.Joe Zdroj: aceshowbiz.com

Poté, co předseda Paramount Pictures Rob Moore v srpnu 2009 oznámil, že pokračování G.I. Joe se již připravuje, se ovšem neobjevily žádné novinky o tom, jak natáčení probíhá. Ať tak nebo onak, nejnovější zpráva potvrdila, že G.I. Joe 2 je chystaná bomba od studia a jeho scénáristů a režisérů.

Podle portálu IESB scénaristi Reese a Wernick byli najati pro napsání druhého pokračování. Ovšem největší zásluhu má režisér Stephen Sommers, kterému se podařilo film zvednout na první příčku.

Do filmu by se opět měli vrátit Channing Tatum, Siena Miller a další známí herci, protože údajně už podepsali smlouvu pro další natáčení.

G. I. Joe: The Rise of Cobra 2 nám opět představí elitní tým G. I. Joe, který používá nejmodernější špionáž, vojenskou výzbroj a výstroj příští generace k tomu, aby bojovala se zkorumpovaným obchodníkem Destro a předešla tak chaosu, který by mohl všechno zničit.

Film se začal natáčet 7. srpna 2009 a mohl by vydělat celosvětově přes 300 miliónů dolarů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pokračování G. I. Joe v plném proudu