Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Pokračování animáku Auta bude ve stylu závodů Formule 1

Redakce

Redakce

18. 11. 2010

Když v roce 2006 přišel do kin film Auta, málo komu tato animovaná komedie unikla. Prvního dílu se ujali režiséři John Lasseter a Joe Ranft, nyní po pěti letech nás v roce 2011 čeká druhé pokračování. Tentokrát si ale John Lasseter pozval na pomoc Brada Lewise, který produkoval i snímek Ratatouille.

Auta 2, Zdroj: distributor filmu

V prvním díle Aut jsme byli vtaženi do světa závodního auta Bleska McQueena, který se připravuje na šampionát Zlatý píst.  Během příprav se ale malé autíčko zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, kde se učí, že na světě existují i důležitější věci než sláva.

Druhý díl bude tak trochu ve stylu závodů Formule 1. McQueen s ostatními hrdiny se vydá opět na Závod šampionů, který probíhá v pěti zemích po celém světě. Vše začne v Tokiu na hoře Fuji, poté zamíříme do německého Schwarzwaldu a italského Porto Corsa, které je inspirováno Monte Carlo Grand Prix. Dále zažijeme 24hodinový závod v Paříži a finále se odehraje v Londýně s cílovou rovinkou u Buckinghamského paláce. Máme se tedy opravdu na co těšit.

Dočkáme se i opět stejných hlasů jako v první díle – Owena Wilsona, Cheeche Marina, Tonyho Shalhouba, Larryho The Cable Guye a dalších. A kdy že Bleska McQueena a jeho přátele opět uvidíme? V kinech se poprvé objeví  24. června 2011, v České republice bude mít premiéru 28. července 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pokračování animáku Auta bude ve stylu závodů Formule 1