×
TOPZINE.cz

Pojďte si s námi vymodelovat postavu

Také na sebe kriticky hledíte do zrcadla a říkáte si, že by Vaše postava potřebovala zpevnit? Pojďte si s námi vytvarovat a vymodelovat postavu! Známe snadný a účinný recept, který vůbec není drahý! A funguje bez námahy!

Legíny podpoří Vaše úsilí

Člověk je tvor společenský, ale jak všechny dobře víme, především velmi pohodlný. Kombinace těchto dvou vlastností v naší ženské praxi znamená, že si přejeme vypadat co nejlépe, aby nám to ve společnosti především druhého pohlaví slušelo, a zároveň jsme pro to nemusely nic namáhavého udělat. Zní to neslučitelně, že? Naši rodiče by jistě neváhali připomenout, že bez práce nejsou žádné koláče. A naši partneři? Ti by se nám nejspíš vysmáli. Ale pozor, možná to budeme nakonec my, kdo se bude smát. Pohodlný přístup k životu a krásně vymodelovaná postava, to nejsou neslučitelné protiklady jako oheň a voda. Chce to však znát řešení, které obojí spojuje. Že ho neznáte? My ano. A rádi Vám ho prozradíme. Možná jste už někdy slyšely o speciálních legínách, které tvarují postavu. Legíny Solucel patří mezi velmi vyhledávaný prostředek, jak zatočit především s celulitidou a posílit svalovou hmotu v oblasti problematických partií. Tedy zejména na hýždích, břiše a nohou. Legíny Solucel se vyrábějí z mikrovlákna, které tělo jemně masíruje, čímž podporuje krevní oběh, a pomáhá tak k odstranění nežádoucího tělesného tuku. Samozřejmě, že modelování své postavy byste měly v ideálním případě doplnit cvičením. Ale i když tak neučiníte, legíny ochotně podpoří Vaše úsilí o dokonalou postavu.

[album:

Vaše cesta ke krásné postavě

Než si však svého tajného trenéra o dvou nohavicích objednáte, měly byste vědět, že s legínami se primárně nehubne, nýbrž zajišťují objemové úbytky na ošetřovaných partiích. Na nohách můžete dosáhnout úbytku o 2 až 4cm, na bříšku 4 až 6 cm. Samozřejmě, že záleží na frekvenci nošení. Své legíny můžete nosit prakticky celodenně. Jedná se o velmi slušivý doplněk šatníku. Legíny si můžete obléknout, když půjdete sportovat, ale i do práce. Jen si to představte, v klidu pracujete, a zároveň tvarujete svou postavu, aniž by Váš šéf cokoli tušil. Inu, my ženy dokážeme dělat více věcí najednou. Samozřejmě, že v legínách můžete také spát. Pokud je Vám často zima, jistě oceníte, že legíny díky prokrvení řeší také syndrom studených nohou. Takže, milé dámy, zbývá dodat jen jediné, a to, kde legíny Solucel koupíte. V e-shopu www.solucel.cz. si můžete vybrat z několika modelů, podle toho, které partie si přejete vytvarovat. Jsme rádi, pokud jsme Vám pomohli usnadnit Vaši cestu za krásnou postavou!

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..