Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Pohodlí, to je oč tu běží! Staňte se módní ikonou i pohodlném oblečení

Díváte se na ženu obutou ve vražedně vysokých podpatcích a říkáte si, jak na nich vlastně může chodit? Máte husí kůži, jen vidíte muže v košili s naškrobeným límečkem? Pak zřejmě patříte k milovníkům pohodlí. Není ale jediný důvod, proč i jako milovníci pohodlí nemůžete vypadat jako módní ikony!

Co je vlastně pohodlí?

Pojem pohodlí je samozřejmě velmi subjektivní věc. Nikdo neříká, že dáma na jehlových podpatcích se v nich nemůže cítit pohodlně, stejně jako muž v naškrobeném límečku. Často je pohodlí v módě také o zvyku. Zkrátka a dobře oblékáte nebo obouváte si ty zdánlivě nepohodlné věci tak dlouho, až jsou pro vás naprosto v pořádku, ač okolí nechápavě kroutí hlavou. My se ale dnes zaměříme na to pohodlí v pravém slova smyslu. Na pohodlnou módu.

Tu z velké části dokáží vyčarovat dvě věci – materiál a střih. Pohodlný materiál vám v první řadě musí být příjemný. Nejlépe si v tomto směru stojí přírodní materiály – kvalitní bavlna, len a další rostlinná vlákna, vlna nebo třeba kašmír. Už při doteku se často začnete cítit velmi dobře. Nejde ale jen o dotek. Jde také o funkční vlastnosti přírodnin – dobrá savost potu a prodyšnost vám také k pocitu pohodlí pomohou. Velmi důležité je to také u bot. Tam je dostatečná prodyšnost dokonce klíčovým faktorem. A je skvělé, že v dnešní době již není potřeba volit mezi pohodlím a stylem. Podívejte se například na obuv Geox na answear.cz, která splňuje oba požadavky.

Puma

puma

Příležitost dělá módní ikonu

Když se řekne pohodlí, můžeme si často vybavit, jak oblékáme tepláky, staré vytahané triko a tlusté ponožky. Ale tak to vůbec být nemusí. I ve sportovní módě se totiž tvoří trendy a promítají se do ní. Jak jinak si vysvětlit teplákové soupravy jako běžnou součást street módy? Nebo třeba tepláky na červeném koberci? U někoho se pohodlná sportovní móda stala už takřka poznávacím znamením a nezaměnitelnou součástí image.

I sportovní značky toto reflektují a v jejich repertoáru už nenajdete jen ryze sportovní kousky, které byste oblékli maximálně do tělocvičny, fitka nebo na golf. Naprosto běžně jsou už jejich součástí kousky, které můžete směle obléknout do kanceláře nebo na večírek. Skvělou službu (jak směrem k pohodlí, tak k módě) vám udělají například tenisky. Nebojte se je obout k romantickým šatům nebo ke košili. Zejména ty bílé na vyšší podrážce vypadají velmi stylově! Podívejte se například na https://answear.cz/m/puma, kde najdete nejen zajímavý výběr bot, ale i oblečení, které můžete vynést prakticky kamkoli.

Jste sportovec tělem i duší? Skvěle!

Ani v okamžiku, kdy jste sportovci tělem i duší, nedělejte kompromisy. Naopak – udělejte ze své oblíbené sportovní módy poznávací znamení. Dejte svému okolí vědět, jaká móda vás baví, jaký je váš osobitý styl. Sportovní móda je bez diskuze velmi pohodlná a často také jednoduchá. Primárně je totiž zaměřená na to, aby byla funkční. Stejně jako tato https://answear.cz/m/columbia. Nebojte se proto pohrát si s doplňky a dodat svému outfitu nový vítr. Třeba v podobě originální čepice, slunečních brýlí nebo třeba bláznivých bot.

Takže – staré tepláky, vytahané triko a teplé ponožky schovejte zpět do skříně. A nebojte se, v dlouhých zimních večerech doma u televize na ně klidně může dojít!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pohodlí, to je oč tu běží! Staňte se módní ikonou i pohodlném oblečení