Pohoda přidává zvučné jméno současnosti. Program posílí Tame Impala

Festival Bažant Pohoda do svého lineupu jako tradičně zařazuje nadějné mladé kapely. Na trenčínském letišti letos vystoupí australská psychedelická parta Tame Impala, jejíž tvorba zní jako směs toho nejlepšího z 60. a 70. let. Lístky na festival jsou k předprodeji za 89 €

Tame Impala patří mezi žádané skupiny současnosti. Zdroj: facebook kapely
Tame Impala patří mezi žádané skupiny současnosti. Zdroj: facebook kapely

Cream, The Beatles, The Who, The Doors a výpis kultovních kapel může pokračovat dál. Na současném hudebním trhu byste stěží hledali formaci, která tyto interprety a významnou éru 60. let připomíná více než Tame Impala. Svou psychedelickou atmosféru, doplněnou o kytarovou propracovanost, světu prezentovali už na třech řadových albech.

Poslední deska Lonerism vyšla roku 2012 a dosáhla velice dobrých ohlasů. Britský magazín NME ji ocenil devíti body z deseti možných a následně označil za nejlepší nahrávku roku. “Při tvorbě Lonerism jsem měl u všech skladeb pocit, že jde o to nejlepší, co jsem kdy napsal,” řekl témuž médiu frontman Tame Impala Kevin Parker.

Kromě Tame Impala dosavadní program letošního ročníku Pohody zdobí německé legendy Kraftwerk, britpopoví idolové Suede či elektronické partičky Disclosure a Moderat. Seznam kapel není ani zdaleka kompletní, dalších jmen bychom se měli dočkat v nadcházejících týdnech.

Pohoda přidává zvučné jméno současnosti. Program posílí Tame Impala
Ohodnoťte tento článek


1 Komentář Pohoda přidává zvučné jméno současnosti. Program posílí Tame Impala

  1. I keep listening to the nescsawt lecture about getting boundless online grant applications so I have been looking around for the top site to get one. Could you tell me please, where could i find some?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*