Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Podzimní trendy v kloboucích: IN jsou pánské i kovbojské

Redakce

Redakce

27. 9. 2012

Klobouk je jednou z nejúčinnějších zbraní v boji s podzimním sychravým počasím. Tyto kloubouky si můžete vzít na hlavu beze strachu, že byste si uřízla trapas. Poradíme vám, jak na ně!

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/klobouky-podzim-2012/]

Klobouk je jedním z nejvíce podceňovaných doplňků vůbec. Přitom dokáže váš načančaný účes zachránit před deštěm nebo pod ním naopak lehce zakryjete bad hair day. Následující typy klobouků jsou na podzim horkým trendem. Který je pro vás ten pravý?

Kovbojský klobouk

Vzhůru do Saloonu! S obecně ne příliš oblíbeným kovbojským trendem tuto sezónu pracoval především Moschino. Na svět tato značka přivedla kolekci, které vévodily červené kabáty a právě ty skombinoval s černými kovbojskými klobouky. A originální look byl na světě!

Vy se nebojte z kovbojského klobouku udělat přednost a postavte na něm celý outfit. Dejte si ale pozor, abyste nepůsobila jako manželka Joudy Vidláka z Texasu. Naopak. Snažíte se docílit sofistikovaného městského looku s pouze jedním kovbojským prvkem.

Přiléhavý klobouček

Tyto přiléhavé kloboučky jsou super extra ženské se skoro stoletou historií. IN byly především v 20. letech minulého století a jsou ideální pro elegantní a sofistikovanou ženu. Tento velice feminine trend noste výhradně k velmi dámskému typu oblečení. Například se k němu hodí se sukně a šaty á la britský venkovský styl.

Pánská fedora

Unisex klobouk, který byl původně navrhnutý pro muže v 19. století, se hodí naprosto ke všemu! Vy ho můžete vyzkoušet skombinovat například ke kabátům v army stylu.

Kouzelníkův klobouk

Dříve pouze kostýmový doplněk je tuto sezónu velký trend. Někdo by možná čekal, že z něj vytáhnete králíka. Vy ale překvapíte opravdu originálním a odvážným doplňkem vašeho outfitu.

Dávejte si ale pozor na styling. Jelikož se jedná o opravdu výrazný pánský prvek, laďte zbytek outfitu do ženského stylu a obloukem se vyhněte jeho kombinování s uniformovými kabáty.

Klobouk bezpochyby doplní a ozvláštní váš outfit dokonale. Nebojte se s trochu experimentovat a dát si třeba péro za klobouk!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podzimní trendy v kloboucích: IN jsou pánské i kovbojské