Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

(Pod)zimní CODE:MODE 2010 byl plný inspirace. Foto uvnitř!

Redakce

Redakce

29. 11. 2010

FOTO: Logo Code:ModeO víkendu v Praze v prostorách bývalých elektrických podniků proběhla již podruhé prezentace české a slovenské nezávislé módy pod názvem CODE:MODE. Pod mottem „ignorujte konfekci“ se tu představilo 130 návrhářů, špěrkařů a obchodů. Vše, co se na třídenní akci prezentovalo, si návštěvníci mohli i zakoupit.

FOTO: pastelkový náhrdelník CVOK

pastelkový náhrdelník CVOK, foto: Anna Rottová, Topzine.cz

Nabídka módy a doplňků byla opravdu široká. Od oblečení jednoduchých linií a barev, například od značky SUUS nebo Zdeňky Imreczeové, až po divoké kombinace barev a materiálů jako u Yaxi taxi nebo La Femme MiMi. Krásné stříbrné náušnice inspirované motýlími křídly představila Michaela Gorcová , náramky čistých tvarů třeba zase Klára Šípová. Nechyběly ani dnes už legendární jelení šperky Deer. Tašky a doplňky z recyklovaného materiálu představila značka Hezuč, krásné kabelky jsme mohli objevit i u stánku KikiBike, Mum-Ray nebo Nika77.

FOTO: kabelky ETHER

Kožené kabelky ETHER z podzimního CODE:MODE, foto: Anna Rottová, Topzine.cz

V originálních prostorách podzimního CODE:MODE, které tvořily velká výstavní plocha ale i hala rozdělená uličkami a stěnami na malé místnůstky, se kromě jednotlivých návrhářů a značek prezentovaly i kamenné a internetové obchody s módou a designem jako například Flamingopark, Pour Pour nebo Parazit. Designové botky mohli návštěvníci najít na stánku značky NOVESTA. Kromě všeho, co se týká módy, byli na CODE:MODE k nalezení i knihy, deníčky a sešity (třeba Papelote nebo 2GD studio) či hračky a doplňky do dětských pokojů (Kuskus Decor).

FOTO: kolekce oblečení od Zuzany Veselé

kolekce oblečení od Zuzany Veselé, foto: Anna Rottová, Topzine.cz

CODE:MODE nabídl svým návštěvníkům také odpočinkovou zónu s kavárnou a dětským koutkem, hudební doprovod, který zajišťovali různí DJové a v pátek a sobotu večer i módní přehlídku. Kromě toho jste si kdykoli mohli odpočinout od běhání po stáncích ve vacích Wegett, rozestavěných ve spojovací hale.

FOTO: miska s korálky od ko-ra-le.cz

miska s korálky od ko-ra-le.cz, foto: Anna Rottová, Topzine.cz

CODE:MODE byla zkrátka pohodová akce, na které jste se mohli oháknout od hlavy k patě a ještě si nakoupit spoustu doplňků nebo vánočních dárků, načerpat inspiraci, seznámit se s tvorbou mladých a šikovných lidí a popovídat si s přáteli. Pokud jste se tentokrát na CODE:MODE nedostali, určitě si nenechte ujít ten další.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

(Pod)zimní CODE:MODE 2010 byl plný inspirace. Foto uvnitř!