×
TOPZINE.cz

Podívejte se na nový klip Lany Del Rey. Je ve znamení luxusních aut

FOTO: Lana Del Rey
Chystá zpěvačka pověsit kariéru na hřebík? Zdroj: lanadelrey.com

Lana Del ReyLana Del Rey vydala tento týden nový videoklip. Jedná se o video k písni Burning Desire, což je bonusový song z jejího alba Born to Die: Paradise Edition, rozšířené verze její debutové desky Born to Die.

Lana Del Rey si zřejmě oblíbila elegantní vozy. Zdroj: lanadelrey.com
Lana Del Rey si zřejmě oblíbila elegantní vozy. Zdroj: lanadelrey.com

Důležitou roli ve videoklipu hraje product placement automobilové značky Jaguar. Lana Del Rey se totiž loni stala reklamní tváří této luxusní automobilové společnosti, konkrétně vozu F-Type.

Spojení známé zpěvačky a luxusního automobilu vysvětluje marketingový ředitel společnosti Ian Armstrong: „Lana Del Rey je zpěvačkou a hudební autorkou světové třídy. V tomto videu využila své unikátní schopnosti vyjádřit a interpretovat kouzlo a estetičnost z jiných dob, a to jak pro sebe, tak i pro F-Type.“

Burning Desire je zároveň titulní písní k filmu Desire, který vznikl ve spolupráci právě s Jaguarem.  Premiéra filmu, který produkuje slavný Ridley Scott, je naplánovaná na přelom jara a léta tohoto roku.

Desire ovšem není jediným filmovým počinem, na jehož hudbě se Lana Del Rey podílí. Zpěvačka minulý týden oznámila, že pracuje na soundtracku k s napětím očekávanému filmu Velký Gatsby.

Lana Del Rey v současné době začíná také pracovat na novém albu a chystá se na velké evropské turné.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..