Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Podívejte se na nový klip Lany Del Rey. Je ve znamení luxusních aut

Hana Voltrová

Hana Voltrová

17. 2. 2013

Lana Del ReyLana Del Rey vydala tento týden nový videoklip. Jedná se o video k písni Burning Desire, což je bonusový song z jejího alba Born to Die: Paradise Edition, rozšířené verze její debutové desky Born to Die.

Lana Del Rey si zřejmě oblíbila elegantní vozy. Zdroj: lanadelrey.com

Lana Del Rey si zřejmě oblíbila elegantní vozy. Zdroj: lanadelrey.com

Důležitou roli ve videoklipu hraje product placement automobilové značky Jaguar. Lana Del Rey se totiž loni stala reklamní tváří této luxusní automobilové společnosti, konkrétně vozu F-Type.

Spojení známé zpěvačky a luxusního automobilu vysvětluje marketingový ředitel společnosti Ian Armstrong: „Lana Del Rey je zpěvačkou a hudební autorkou světové třídy. V tomto videu využila své unikátní schopnosti vyjádřit a interpretovat kouzlo a estetičnost z jiných dob, a to jak pro sebe, tak i pro F-Type.“

Burning Desire je zároveň titulní písní k filmu Desire, který vznikl ve spolupráci právě s Jaguarem.  Premiéra filmu, který produkuje slavný Ridley Scott, je naplánovaná na přelom jara a léta tohoto roku.

Desire ovšem není jediným filmovým počinem, na jehož hudbě se Lana Del Rey podílí. Zpěvačka minulý týden oznámila, že pracuje na soundtracku k s napětím očekávanému filmu Velký Gatsby.

Lana Del Rey v současné době začíná také pracovat na novém albu a chystá se na velké evropské turné.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podívejte se na nový klip Lany Del Rey. Je ve znamení luxusních aut