Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Podívejte se na nové video Justina Timberlakea. Hostuje v něm Jay-Z

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

15. 2. 2013

FOTO: Justin TimberlakeAmerický zpěvák Justin Timberlake nechal filmování a vrací se k hudbě. Tento týden vydal videoklip k aktuálnímu singlu Suit & Tie, na kterém spolupracoval rapper Jay-Z.

Autorem videa je režisér David Fincher, který si získal renomé především filmem Klub rváčů podle románu Chucka Palahniuka s Bradem Pittem v hlavní roli. Úspěch sklidil také jeho snímek The Social Network, který mapuje začátky Facebooku a život jeho zakladatele Marka Zuckerberga. Právě v druhém zmíněném filmu si zahrál i Timberlake, odtud tedy zřejmě spolupráce pramení.

Timberlake se od oznámení comebacku objevuje na jednom živém vystoupení za druhým. Tento týden zpíval na vyhlášení Grammy, kde předvedl právě nový song Suit & Tie. Příští týden bude účinkovat na předávání cen Brit Awards v Londýně, bezprostředně po show odehraje samostatný menší koncert.

Singl reprezentuje nové album nazvané The 20/20 Experience, které se na pulty obchodů dostane 18. března. Následující singl má být netradičně dlouhý, Timberlake avizoval, že půjde o osmiminutovou stopu. Bude se jmenovat Mirrors.

Timberlake se k hudbě vrátil po sedmi letech, posledním albem bylo Future Sex / Love Sounds, z nějž rotovaly v rádiích singly SexyBack či My Love. Během pauzy se zpěvák věnoval herecké kariéře, diváci ho mohli vidět kromě Social Network v romantické komedii Kamarád taky rád.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podívejte se na nové video Justina Timberlakea. Hostuje v něm Jay-Z