Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Podívejte se na dámské kabelky, sportovní tašky a doplňky od americké značky

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

30. 10. 2010

FOTO: Kabelky a tasky od LeSportsacKabelky a tašky, peněženky i batůžky, to jsou věci pro ženy nepostradatelné a milované. Chcete-li vyzkoušet tyto užitečné dámské doplňky v provedení netradičním a barevném, tak zavítejte do obchodu LeSportsac. Na jednom místě naleznete vše, což je ocenitelné.

FOTO: Kabelky a tasky od LeSportsac

Kabelky a tasky od LeSportsac, Zdroj: 2media.cz

Americká značka LeSportsac vyrábí tašky snad všech druhů, ze širokého portfolia modelů si můžete vybrat nákupní kabely, kabelky, batůžky, cestovní kufříky, tašky na sportovní potřeby či přebalování miminek, peněženky, kosmetické taštičky a obaly na notebooky. U většiny kabelek si můžete vybrat, zda je budete nosit na rameni, v ruce či přes tělo.

Všechny tašky jsou vyrobeny z rip-stop nylonu, který se díky důmyslnému způsobu tkaní nepáře a je nepromokavý. Tato značka se dále pyšní snadnou organizací věcí v tašce a originálním designem.

FOTO: Batoh a taska od LeSportsac

Kolekce Classic podzim/zima 2010

Už od sedmdesátých let okupuje značka přední příčky nejoblíbenějších módních doplňků a není divu, že alespoň jeden model vlastní každá Američanka. Řadí se mezi ně i ty největší hvězdy světového showbusinessu jako Paris Hilton, Gwen Stefani, Carmen Electra, Halle Berry nebo Catherine Zeta-Jones.

FOTO: Tasky od LeSportsac

Kolekce AIR podzim/zima 2010

Kolekce AIR

Autorem originální kolekce AIR podzim/zima 2010 je grafické studio z Brazílie Piano Fuzz. Čtyři designéři spojili síly a zkušenosti a založili firmu zaměřenou výlučně na grafický design. Pro jejich práci je charakteristické promyšlené vizuální řešení nezávislé na tom, zda se jedná o tištěnou kampaň, či design na internet.

Autoři se nechávají nejvíce inspirovat prožitky a pocity, které v člověku vyvolává hudba a rytmus. Ve stejném duchu tak vznikly i tři potisky pro kolekci Artist in Residence. Ta je typická streetovým designem – charakteristické jsou široké popruhy se sportovním lemováním a klasickým opakujícím se logem.

FOTO: Svačinový sáček a kabelka LeSportsac

Svačinový sáček a kabelka, Kolekce AIR podzim/zima 2010

Samozřejmostí jsou spousty kapes, zapínání a možnosti nošení. Kolekce zahrnuje stylovou kabelku přes rameno, školní kabelu, batoh, velkou kabelu Jumbo Duffle nebo doplňky, jakými jsou kosmetická taštička, malá kapsa na drobné peníze ve tvaru loga Piano Fuzz nebo oblíbený svačinový sáček Snack Sac. Bonusem je poté trojice originálních placek ke každé větší kabelce.

FOTO: Taska a kabelka LeSportsac

Kolekce Classic podzim/zima 2010

Klasická kolekce

Tato kolekce nabízí jak elegantní jednobarevné varianty a konzervativnější vzory, tak i pestré potisky s výraznými barevnými kombinacemi. Na své si tak přijdou milovníci klasiky i výstředních módních úletů. Významnou inspirací podzimních měsíců je indiánská kultura – jejími motivy se inspirovalo hned několik vzorů.

FOTO: Různé taštičky od LeSportsac

Různé taštičky od LeSportsac

Kolekce Weekender

Průkopnickým modelem a oblíbenou stálicí značky je model Weekender – k dostání hned ve čtyřech velikostních variantách: Small Weekender, ideální do města na denní nošení nebo jako příruční zavazadlo. Medium Weekender, který se výborně hodí na cvičení nebo na víkend. Large Weekender, ideální pro maminky s dětmi, na víkend či k vodě. A poslední Extra Large Weekender, do kterého se pohodlně vejde celá rodina.

Originální LeSportsac boutique Jam Store naleznete na adrese Rybná 2 v Praze a nově také v obchodním centru Palác Flóra v Praze.

FOTO: Prodejna Jam Store  v Rybné ulici 2

Prodejna Jam Store s nejširším výběrem značky LeSportsac

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podívejte se na dámské kabelky, sportovní tašky a doplňky od americké značky