Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Poctivá výuka vašich zaměstnanců je investicí do budoucnosti firmy. Jak na to?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 12. 2022

Nezáleží na tom, jestli se pohybujete v odvětví technologické výroby, obchodu, služeb, umění, nebo podnikáte spíše v oblasti počítačových technologií, vzdělaný zaměstnanec je alfou i omegou dlouhodobého úspěchu. Z toho důvodu byste se měli nejen snažit vyhledávat profesionály, ale zároveň jim musíte poskytnout kvalitní learningovou platformu. Jak tento požadavek splnit elegantně?

Komplexní služby koordinátora BOZP

Nejdříve se zeptáme, kdo z vás tuší, co je LMS? Ti zkušenější z vás zajisté ví, že se jedná o systém pro správu vzdělávání (Learning Management System). Nebavíme se o pouhém prázdném pojmu, ale o samostatné vědě, díky níž si firmy zajišťují kýžený rozvoj a získávají si pevnější pozici na vysoce konkurenčním trhu.

V naší zemi se mezi největší pomocníky v dané oblasti řadí známá společnost PREVENT, jež se už dvacet osm let pohybuje v odvětví BOZP, pracovnělékařských služeb, auditů i školení, přičemž se věnuje i pokročilému online vzdělávání zaměstnanců v oblasti BOZP. Toto vzdělávání probíhá formou dvou šikovných a plně nastavitelných LMS platforem EDUNIO a INSTRUCTOR. S nimi zvládnete věnovat svým podřízeným adekvátní péči snadno a elegantně.

E-learning pomocí EDUNIO

Moderní e-learning má podobu oblíbeného systému EDUNIO, jenž slouží hlavně větším firmám. Samozřejmostí je možnost podniknout veškeré potřebné kroky, organizaci školení, získání certifikátů, tvorbu vlastních kurzů, firemní knihovnu i dotazníky plně online, a tak budete držet krok s dobou a ušetříte spoustu drahocenného času.

EDUNIO lze použít pro pravidelné testování znalostí, reporting probíhajících akcí, udělování licencí a dalších nezanedbatelné úkony vedoucí ke zlepšení schopností vašich podřízených. Pokud se pro zmíněnou platformu rozhodnete, dočkáte se maximální podpory, poradenství a možnosti sestavování vlastních procesů na základě několika málo kliknutí. Pokud vás zajímá více informací o jeho funkcích, přečtěte si znalostní bázi EDUNIO.

LMS Platforma INSTRUCTOR

Za zmínku rozhodně stojí i takzvaný INSTRUCTOR, který je skvělým prostředkem pro zákonné školení BOZP a PO vašich zaměstnanců. Tento program zajistí stoprocentní výsledky a stane se oblíbenou pomůckou na cestě za větší bezpečností práce i vaší ochranou před očima legislativy a pojišťoven. Nezáleží na tom, jestli vlastníte stavební firmu, zámečnickou halu, dopravní podnik, či podnikáte v odvětví kybernetiky.

Nechte si poradit od odborníků na e-learning

Zajímá-li vás pokročilý e-learning, podívejte se na internetové stránky pod vloženými odkazy. Dostanete se na prezentaci společnosti PREVENT, kde během chvíle získáte jasnější představu o tom, jak celý systém funguje. Následně stačí vsadit na nezávaznou úvodní konzultaci zdarma, během níž se zeptáte na jakékoliv otázky, necháte si poradit a poté se sami rozhodnete, jestli je to ta správná cesta pro vás.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Poctivá výuka vašich zaměstnanců je investicí do budoucnosti firmy. Jak na to?