Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Pobyty se slevou v maďarských termálních lázních. Relaxujte jako uherští králové

Komerční sdělení

Komerční sdělení

13. 12. 2015

Zaručeně nejlepším odpočinkem je pobyt v lázních. A ty maďarské patří k nejvyhlášenějším nejen v celé Evropě. Co takhle tam vyrazit za zvýhodněnou cenu?

masaz-zada-wellness-lazne-spa

ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

Relax v Maďarsku

Ať už byste se rádi vyhnuli pečení cukroví a shánění dárků, anebo vánoční shon pořádně rozdýchali až po novém roce, portál Slevoteka.cz pro vás připravil bezvadné slevy na wellness pobyty v Maďarsku. Do maďarských termálních lázní se můžete podívat za cenu sníženou až o 59 procent!

Romantická Šoproň pro dva

Západomaďarské lázeňské město Šoproň je nejbohatším a také nejromantičtějším místem v celé zemi. Chloubou Šoproně je nejen kompletně zachovalé historické centrum, ale také lokalita, kde se pěstuje věhlasné maďarské víno.

Třídenní zájezd pro dvě osoby do Šoproně, který zahrnuje dvě noci v tříhvězdičkovém hotelu Lövér obklopeném zelení s rozšířenou polopenzí a neomezeným wellness, vyjde s portálem Slevoteka.cz na 2 599 Kč. Lze objednat i vícedenní zájezd, přičemž kupon je možné uplatnit až do konce března příštího roku.

Země lázní i jezer

Výhodně se můžete podívat i do oblíbených lázní Sárvár. Dvě noci pro dvě osoby v krásném hotelu Viktória, který se nachází přímo v centru města vedle botanické zahrady, s polopenzí, vstupem do termálů a neomezeným wellness vás vyjdou na 3 729 Kč.

S portálem Slevoteka.cz můžete za zvýhodněnou cenu relaxovat také ve wellness centrech a hotelích v lázeňských městech Győr, Eger či Hajdúszoboszló. Nezapomenutelný romantický víkend zažijete také při pobytu u jezera Hevíz, odkud je možné vyrazit nejen do termálních lázní, ale také ke známému jezeru Balaton.

Wellness pobyt od Ježíška

Napadá vás lepší dárek pod stromeček pro vaši drahou polovičku? Podívejte se na kompletní nabídku zvýhodněných wellness pobytů v Maďarsku.

Nebo byste raději do Beskyd, Jeseníků či Vysokých Tater? Navštivte přehled zlevněných nabídek wellnes pobytů v různých lokalitách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pobyty se slevou v maďarských termálních lázních. Relaxujte jako uherští králové