Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Pobřežní hlídka bude mít film! David a Pamela vás zachrání v kině

Redakce

Redakce

22. 9. 2011

Plavčíci z týmu Pobřežní hlídky se tentokrát objeví i v kině! Každý asi zná tento již kultovní seriál, který se nyní přesunuje na filmové plátno. Se svým předchůdcem seriálem nebude mít ale téměř nic společného.

Uvidíme Davida Hasselhoffa opět v plné polní?, Zdroj: distributor seriálu

Když se řekne Pobřežní hlídka, většinou se nám vybaví úvodní melodie seriálu, moře, nekonečné pláže, svalnatí muži a smyslné ženy v červených plavkách a s červeným plovákem, běžící vstříc záchraně dalšího lidského života. Seriál šel na obrazovkách v letech 1989 až 2001 a jedná se prý o nejsledovanější seriál všech dob.

V současné době studio Paramount usiluje o to, aby se Pobřežní hlídka objevila i na filmovém plátně. Scénář si bere do otěží Peter Nolan, který mimo jiné prohlásil, že film nebude založen na seriálu, ačkoli se v něm objeví dvojice nám důvěrně známá, a to David Hasselhoff a Pamela Anderson. Nolan také dodal, že původní seriál prakticky nezná a před psaním scénáře ho ani nesledoval.

Říkáte si, jak někdo takový může vymýšlet scénář k tomuto filmu? Bohužel nezbývá, než se výsledkem nechat překvapit. Mimo to fanoušci Pobřežní hlídky zajisté nejsou jediní, kdo se má čeho obávat. Současně se totiž připravuje i adaptace společenské hry Lodě. Nuže, nechme osudu volnou ruku.

Pobřežní hlídka (Baywatch)

Drama / Akční / Dobrodružný
USA, 1989, 241×60 min

Režie: Douglas Schwartz, Gus Trikonis, Rick Jacobson a další
Hrají: David Hasselhoff, Jeremy Jackson, Pamela Anderson, Alexandra Paul, David Chokachi, Yasmine Bleeth, David Charvet, Gena Lee Nolin, Jaason Simmons, Billy Warlock, Erika Eleniak, Brooke Burns, Jason Brooks, Nicole Eggert, Monte Markham, Jason Momoa, Donna D’Errico, Richard Jaeckel, Parker Stevenson, Krista Allen, John Allen Nelson a další

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pobřežní hlídka bude mít film! David a Pamela vás zachrání v kině