Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Plnou parou na romantický víkend ve dvou. Získejte slevu na pobyt

Redakce

Redakce

11. 3. 2010

partneriMnozí z vás jste určitě oslavili Valentýna se svojí drahou polovičkou. Byli jste na romantické večeři, navzájem jste se obdarovali dárečkem a možná jste se nechali rozmazlovat v nějakém hotýlku. A právě to, jak strávit úžasný víkend nejen na Valentýna, vám prozradím v následujícím článku.

Romantický víkend, Zdroj: romantickevikendy.cz

Romantický víkend, Zdroj: romantickevikendy.cz

Pokud patříte k těm, kteří byste chtěli svému partnerovi  dokazovat vaši lásku nejen na svatého Valentýna, tak jste na správné cestě k tomu, užít si netradiční dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Takzvané víkendové pobyty pro dva vám poskytnou téměř vše, na co si jen vzpomenete. Od romantiky přes relaxaci až po dobré jídlo. Stačí si jen do internetového vyhledávače zadat víkend pro dva a nestačíte se divit, jaké množství nabídek se na vás najednou vychrlí. Ráda bych ale našim čtenářům přiblížila společnost Romantické víkendy, která nabízí nespočet lákavých víkendových dovolených.

Pocházíte-li z velkoměsta, tak si zaručeně rádi odpočinete od rušného každodenního shonu a právě pro vás jsou ideální pobytyv krásném prostředí na horách či  vzdálených a ještě nepoznaných maloměstech. Od již zmíněné společnosti si můžete objednat například Víkendový pobyt na Šumavě, v Krkonoších či Jizerkách, kde si užijete nejen čistého vzduchu, malebné přírody, ale i ničím nerušeného ticha.

Na běžkách vzhůru za odpočinkem

Jste-li nadšenci zimních sportů, rádi si jistě teď v zimě přijdete na své možností zalyžovat si a projezt na běžkách zasněžené lesy a louky. Vydáte-li se na cestu do hor v létě a máte v sobě turistického ducha, jistě vám a vašemu organismu udělají dobře pěší procházky a túry po hřebenech, cyklistické výlety nebo také i houbaření a rybolov. A takto strávená dovolená plná elánu je pro aktivní páry tím nejideálnějším spojením romantiky a nelenošení.

Naopak pro ty, kteří si chtějí užít pouze odpočinku, relaxování a rozmazlování, a které zimní radovánky už příliš nebaví, je připravena bohatá nadílka v podobě Pohádkového víkendu v Českém Krumlově, Romantické noci snů, Kouzelného pobytu pro dva, Zámeckého pobytu pro dva, Mariánské lázně pro dva nebo Gurmánského víkendu na zámku. Další atraktivní nabídky si můžete vybrat z menu společnosti Romantické víkendy.

Wellnes, Zdroj: romantickevikendy.cz

Wellnes, Zdroj: romantickevikendy.cz

V luxusních hotelech si užijete společného klidu jak na pokoji, tak i na večeři při svíčkách se čtyřmi chody. Společnou pohodu dopřeje některá z masáží a trocha vzrušení ve vířivce se šampaňským nenechá chladného žádného muže. A proto si dámy buďte jisté, že pro vás váš mužský udělá vše, co vám na očí uvidí. Opravdu nároční klienti si užijí všechny zmiňované perličky, a jestliže se po takto úžasně stráveném dni nebude chtít partnerům ráno vstát z postele, mohou si objednat snídani přímo do postele.

Jestli už máte rodinu, nemusíte si v době vaši dovolené dělat starosti kam s dětmi. Můžete je vzít s sebou například na Víkend na zámku s dětmi, kde je pro vaše ratolesti připravena prohlídka zámeckých prostorů za doprovodu princezny nebo návštěva zámeckého akvária. Zatímco vy si budete užívat čokoládové masáže.

Odpočinout si lze i bez mužů

Potřebujete-li si však dámy odpočinout od svého partnera a romantiky máte už dost, zajeďte si sami nebo se svoji přítelkyní na Víkendový pobyt pro ženy. Odpočinete si tak v krásném prostředí Českého ráje a na chlapy si ani nevzpomenete. Pánové si naoplátku přijdou na své v Pivních lázních. Vychutnají si zlatavý mok na všechny způsoby. Po pivní masáži si pochutnají na dobré večeři, kterou nesmí zapomenout zapít českým pivem. Pokud máte rádi adrenalin, tak vás nenechá chladnými pobyt v Českém ráji s vyhlídkovým letem či víkendový pobyt s jízdou tankem.

Na takový poutavý zážitkový víkend je však potřeba vložit do vaší peněženky hodně rybích šupinek, které vám zajistí mnoho kulaťoučkých zlaťáčků, protože levnou záležitostí tyto krátkodobé dovolené bohužel nejsou. Ceny se odvíjejí především od délky pobytu, který může být dvoudenní, třídenní, ale také i týdenní. Dále pak také podle toho, kde budete ubytovaní a jaký typ dovolené si vyberete. To znamená, v jaké destinaci, v kolika hvězdičkovém a jak vybaveném hotelu strávíte svůj volný čas.

Víkend pro dva, Zdroj: romantickevikendy.cz

Víkend pro dva, Zdroj: romantickevikendy.cz

Dále jsou ceny odlišné z hlediska služeb. Čím je jich víc a čím jsou náročnější, tím víc se budete muset plácnout přes kapsu. Na stránkách společnosti Romantické víkendy si můžete vybrat typ pobytu podle zaměření či lokalizace a jejich ceny se pohybují cca od šesti tisíc za pár až do devadesáti tisíc, za který si užijete Romantický víkend 007 alá James Bond.

Nadchl-li vás tento článek a už jste o podobném výletu uvažovali, tak neváhejte a vrhněte se rovnýma nohama na výběr nezapomenutelné dovolené. Mně nezbývá nic jiného, než vám popřát krásně prožité dny.

Exkluzivní nabídka na závěr

Na závěr zajímavá nabídka. Pokud si u společnosti Romantické víkendy objednáte pobyt do 10. dubna, získáte slevu 500 korun. V objednávkovém formuláři na www.romantickevikendy.cz stačí do kolonky Ostatní vepsat heslo Topzine.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Plnou parou na romantický víkend ve dvou. Získejte slevu na pobyt